×
×
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.

کمپین گروه‌های تلگرامی لام‌تا‌کام

مجموعه گروه‌های تلگرامی لام‌تا‌کام با هدف دریافت پاسخ سوالات کاربران راه‌اندازی شده است. می‌توانید با عضویت در این گروه‌ها خیلی سریع جواب سوالات خودتان را از متخصصان لام‌تا‌کام بپرسید و پاسخ معتبر برای سوالاتتان دریافت کنید.

ویژگی‌های گروه‌ها لیست گروه‌ها در کانال

لیست مجموعه گروه‌ها

جهت دسترسی به لیست کلیه‌ی گروه‌ها و همچنین اخبار لام تا کام، به کانال لام تا کام نیز بپیوندید.

گروه پزشکی

کلیه‌ی سؤالات مرتبط با حوزه پزشکی، پیراپزشکی و علوم آناتومی انسان‌ها و حیوانات در این گروه پرسیده و پاسخ‌دهی می‌شوند. پزشکان متعددی (روان‌شناس، پزشک عمومی، متخصص قلب، پرستار و دامپزشک) در این گروه حضور دارند و آماده پاسخ‌گویی به کاربران لام تا کام هستند.

 • محمدحسن حقیقی‌زاده پزشک عمومی معالج در بیمارستان
 • ابوالفضل امینیان مشاور خانواده و مدیر مرکز مشاوره رهیار
 • غزل رحمانی‌فر دانشجوی دکترای ترم آخر دام‌پزشکی
 • فخرالدین عبدی برنامه‌نویس رابط‌کاربری و مدیر پروژه
 • ماهان شهریاری برنامه‌نویس اندروید و دانشجوی ترم 7 کارشناسی نرم‌افزار
 • نورالله رضایی برنامه‌نویس سمت سرور با زبان php

گروه برنامه‌نویسی

این گروه متشکل از برنامه‌نویسان باتجربه، برنامه‌نویسان تازه‌کار و کلیه‌ی علاقه‌مندان به حوزه‌ی کدنویسی است. پرسیدن هرگونه سؤال و به اشتراک گذاری مطالب مرتبط با این حوزه در این گروه مجاز است. همچنین انتشار لینک‌ها تصاویر و حتی ویدئوهای کاربردی در این کروه مجاز است.

گروه زبان انگلیسی

گروه زبان انگلیسی بستری است برای پرسش و پاسخ مرتبط با زبان انگلیسی؛ که علاوه بر آن رویکردی از جنس ارتقاء مهارت‌های زبان انگلیسی اعضای این گروه نیز است. زبان انتشار پیام‌ها در این گروه انگلیسی است.

 • الهه محمدی مدرس IELTS
 • حدیث جانی کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی
 • محمد بیگی دانش آموخته‌ی زبان انگلیسی
 • یونس محمودی نویسنده و مدرس روش‌شناسی کلام آموزی
 • الهه مرزدارانی متخصص شعر و ادبیات
 • مینا فقیهی شاعر و علاقه‌مند به حوزه ادبیات

گروه شعر و ادبیات

علاقه‌مندان به شعر و اشعار فارسی در این گروه فعالیت می‌کنند. انتشار کلیه‌ی ابیات در ژانرهای مختلف ادبی در این گروه مجاز و قابل ستایش است. همچنین طرح مباحثی از جنس صنعت ادبیات در این گروه قابل بیان است.

گروه دینی فقهی

شبهات و سؤالات فقهی، سیاسی، دینی و مرتبط با احکام اسلامی از جمله محتوای متروحه در این گروه است. این گروه متشکل از اساتید دانشگاه، طلاب حوزه علمیه و علاقه‌مندان به مباحث دینی و اسلامی است. توهین به نظریه و اعتقادات دیگر اعضای گروه اکیدأ ممنوع می‌باشد.

 • فاطمه شفی‌زاده کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عرب و مدرس دانشگاه
 • هادی گمنام روحانی و از طلاب قم
 • محدثه اسماعیلی سرپرست محتوا و عضو تیم وردپرس یاد
 • سارینا عمادی علاقه‌مند به حوزه وردپرس و عضو تیم وردپرس یاد
 • نرگس عابدی علاقه‌مند به حوزه وردپرس و عضو تیم وردپرس یاد

گروه وردپرس

تمامی علاقه‌مندان به سیستم مدیریت محتوای وردپرس می‌توانند در این گروه حضور داشته باشند و در صورت مواجع شدن با سؤالی آن را در گروه مطرح کنند، همچنین می‌توانند به سؤالات دیگر اعضای گروه پاسخ دهند. لازم به ذکر است که اعضای تیم وردپرس یاد از مدیران این گروه بوده و پاسخ‌گوی سؤالات اعضای این گروه هستند.

گروه حقوقی

مباحث مرتبط با خانواده، وراثت، طلاق و کلیه‌ی سؤالات از جنبه‌ی حقوقی در این گروه طرح و پاسخ‌دهی می‌شوند. وکلای پایه‌ی یک دادگستری به همراه جمیعی از دانشجویان وکالت در این گروه فعالیت می‌کنند. در صورت نیاز به طرح سؤال خود به صورت ناشناس می‌توانید از وبسایت لام تا کام استفاده کنید.

 • مرتضی سعیدی کارشناس ارشد حقوق

ویژگی‌های گروه‌های لام‌تاکام

گروه های پرسش و پاسخ لام تا کام در بستر تلگرام با رویکرد ایجاد محیطی سریع به منظور پاسخگویی به سوالات کاربران گروه ها می باشد. هدف اصلی لام تا کام مستند کردن اطلاعات ارزشمند می باشد.

سرعت در پاسخگویی

به منظور افزایش سرعت در پاسخدهی سوالات کاربران، افرادی متخصص در هر حوزه به گروه ها اضافه شده اند. افزایش این متخصصین در دستور کار قرار دارد. لازم به ذکر است که درج سوالات پولی در وب سایت به تسریع گرفتن پاسخ کمک می کند.

کیفیت در پاسخگویی

به منظور ارتقاء کیفیت و محتوای تهیه شده به عنوان پاسخ سوالات، قوانینی مشخص برای پاسخ دهندگان وضع شده است؛ که همگی یکپارچگی محتوا را به همراه جزئیات کافی برای پاسخ ها را در پی دارند.

اطلاعات بیشتر

یکی از موارد ویژه در گروه های پرسش و پاسخ، دانستن چندین نظریه مختلف از متخصصین متفاوت می باشد؛ که در مجموع باعث می شود سوال کننده اطلاعات بیشتری به عنوان پاسخ مرتبط با سوال خود کسب کند؛ که این امر به پاسخ دهندگان تاکیید شده است.

من سؤال دارم، کجا بپرسم؟

اگر پاسخی با جزئیات کامل لازم دارید و یا اگر فکر می‌کنید سؤال شما در آینده ممکن است سوال کسی دیگر باشد، آن را در وبسایت بپرسید

پرسیدن اولین سؤال

چارچوب و کلیات

قوانین و مقررات

آیا طرح سوال در گروه‌های تلگرامی لام تا کام بازه زمانی مشخصی دارند؟

بله؛ کلیه‌ی گروه‌ها از ساعت ۷ صبح تا ۱ بامداد فعال بوده و قابلیت درج سوال در آن‌ها وجود دارد. لطفا از درج سؤال در ساعاتی خارج از این بازه اکیدا خودداری کنید.

صدازدن افراد خاص برای پاسخگویی به سؤال ما مجاز است؟

خیر؛ صدا زدن فردی خاص در گروه‌های تلگرامی لام تا کام حرکتی بی‌ادبانه پنداشته می‌شود و شما صرفا مجاز به درج سؤال خود در گروه هستید و سپس برای دریافت پاسخ منتظر باشید.

سؤالات طولانی که فایل‌های ضمیمه (تصویر، قطعه‌کد و...) را به همراه دارند، می‌توانند در گروه‌‌ها مطرح شوند؟

رویکرد اصلی گروه‌های تلگرامی پرسش پاسخ تخصصی لام تا کام، پاسخگویی به سؤالات کوتاه و با جزئیات کم است. توصیه می‌شود برای سؤالات خود در صورتی که پاسخی کامل و مفصل می‌خواهید، آن را در وبسایت لام تا کام مطرح کنید.

آیا پاسخگویی در گروه‌های تلگرامی باعث کسب امتیازی در وبسایت می‌شود؟

خیر؛ محتوای منتشر شده در گروه‌های تلگرامی در هیچ بانک اطلاعاتی‌ای ذخیره نمی‌شوند و هیچ‌گونه امتیازی برای کاربران در وبسایت لحاظ نمی‌شود. لازم به ذکر است که فعالیت و پاسخگویی در گروه‌های تلگرامی هیچ گونه محدودیتی را برای پاسخگویی به سوالات پولی از بین نمی‌برد.

راهنمای کاربری

نحوه‌ی نوشتن کد (محتوایی که قصد داریم عینا منتشر شود) در گروه‌های تلگرامی به چه شکلی است؟

جهت انتشار محتوایی که قصد دارید دقیق به همان شکل منتشر شود باید اطراف آن سه مرتبه کاراکتر ``` را اضافه کنید. همچنین برای محتوای کمتر از یک خط می‌توانید یک‌‌مرتبه از کاراکتر ذکر شده در اطراف محتوایتان استفاده کنید.

نحوه درج سؤال یا جواب از الگوی خاصی پیروی می‌کند؟

بله؛ ابتدای سؤال خود از کاراکتر # به همراه کلمه‌ی سؤال (#سوال) استفاده کنید. همچنین ابتدای پاسخ خود نیز از کاراکتر # به همراه کلمه‌ی جواب (#جواب) استفاده کنید. لازم به ذکر است که زیباتر است سوال یا جواب خود را در خط بعدی بنوبیسید.

در صورت نیاز به چه صورت می‌توانم یک کاربر خاص را صدا بزنم؟

در گروه‌های تلگرامی با استفاده از کاراکتر @ می‌توانید فرد موردنظر را صدا زده و با ارسال پیام برای وی یک اعلان ارسال کنید.

لام تا کام..؟

اگر فکر می کنید مهارت های مورد نیاز جهت مدیریت در لام تا کام را دارید، جای شما بین مدیران لام تا کام خالیست.

مهارت‌های موردنیاز درخواست مدیریت
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم