×
×
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.

پیام لام تا کام


تیم لام تا کام مشتاقانه از تماس های شما کاربران محترم استقبال می کند و آن ها را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز اعمال می کند. خواهشمند است جهت ارتقای کیفی تماس، بخش تماس خوب را مطالعه فرمایید. پیشاپیش از تماس شما سپاسگذاریم.

فرم تماس


جهت دسترسی به فرم کامل (برای مواردی همچون: ثبت سفارش تبلیغ، استعلام قیمت تبلیغات موارد خاص و ...) به اینجا مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است که تکمیل کلیه فیلدها الزامی می باشد.
Captcha

تماس خوب


با لحاظ کردن موارد زیر حین نوشتن پیام، به کیفیت پیام خود بافزایید و ما را در پردازش بهتر پیام خود، یاری فرمایید:

 • از مواردی همچون معین کردن زمان برای دریافت پاسخ، ارسال مجدد یک پیام، ارتباط شخصی با اعضای تیم لام تا کام، مطالب نامربوط و گاها نقدها و تحلیل های سیاسی و اجتماعی و ... خودداری کنید.
 • به جزئیات پیام خود بیافزایید. موارد همچون: مشخص کردن موضوع پیام، بخش مربوطه، و غیره در کیفیت پیام شما، حائز اهمیت هستند. همچنین در صورت گزارش خطا یا بیان انتقاد، ایده یا پیشنهاد لطفا جزیئات دقیق را نیز ذکر کنید.
 • حذف حاشیه گویی، صراحت در بیان، سلیس و روان بودن متن، استفاده از علائم نگارشی و تمام مواردی که باعث درک بهتر خوانندگان تیم لام تا کام می شوند را در پیام خود لحاظ فرمایید.
 • پیام های تبلیغاتی، مطالب از پیش آماده و مناسبتی، قالب های متنی آماده و تمام موضوعاتی که مرتبط با وب سایت لام تا کام نیستند مورد بررسی قرار نخواهند گرفت. لذا خواهشمند است در صورت گنگ بودن پیام، ارتباط آن را با وب سایت لام تا کام مشخصاً ذکر فرمایید.
 • لطفا از زبان شیوای فارسی استفاده کنید. تا حد امکان اصطلاحات بیگانه را حذف نمایید. ضمنا واژگان محلی را از پیام خود حذف کرده و از نوشتن کلمات به صورت لهجه ای خاص و یا سایر گویش ها خودداری فرمایید.
 • در صورت قصد ارسال گزارش خطا در عملکرد وب سایت، ابتدا مرورگر سیستم خود را بروز کنید و قبل از ارسال پیام، در صورت وجود، وب سایت را در دستگاه های دیگر نیز امتحان کنید. به خاطر داشته باشید که عملکرد وب سایت به سیستم و مرورگر شما و حتی پاک بودن آن از ویروس نیز بستگی دارد.

فرایند بررسی


همکاران ما به صورت لحظه ای پیام های شما عزیزان را مورد بررسی قرار می دهند. بعد از مطالعه ی پیام، در صورت نیاز آن را به بخش مربوطه ارسال می کنند تا آن بخش (اعم از مدیریت، روابط عمومی، مشاور و ...) به صورت مستقیم پاسخی برای شما در نظر بگیرد. در صورت لزوم پیامی جهت پاسخ به پیام شما تنظیم می شود به برای شما ارسال خواهد شد. لطفا در دریافت پاسخ از وب سایت لام تا کام شکیبا باشید.

لازم به ذکر است که انتقادات شما عزیزان باعث خرسندی ما می شود و با بیان ایده ها و راه کار های خود، به ارتقای مجموعه ی مردمی لام تا کام کمک کنید. لذا کارد مجرب ما، به دقت پیام ها را مورد بررسی قرار می دهد و در صورت امکان، آن ها را اعمال خواهد کرد.

نکته ها


نکته های زیر را به خاطر بسپارید:
 • در وارد کردن کد امنیتی دقت کنید، چرا که در صورت تکرار چندین مرتبه، آی پی شما بلاک خواهد شد.
 • کد رهگیری که پس از ارسال پیام به شما نشان داده می شود را یادداشت کنید.
 • در صورتی که پیام شما نیاز به پاسخ دارد، بعد از مدتی، علاوه بر صندوق ورودی ایمیل خود، بخش اسپم ها را نیز بررسی کنید.
 • از صحیح بود اطلاعات وارد شده (نام و ایمیل) مطمین باشید.
 • همانگونه که در بخش «تماس خوب» ذکر شد، مفاو و مضمون پیام شما حائز اهمیت است، پس قبل از ارسال تمام جوانب آن را بررسی کنید.
 • شایان ذکر است که پیام های شما محرمانه خواهند بود و در وب سایت منتشر نخواهند شد.
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم