جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
برنامه نویسان ما مشغول به کدنویسی و توسعه لام تا کام هستند، ما مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما جهت بهبود و ارتقاء کیفی وب سایت هستیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونه انگلیسی یاد بگیرم؟


1
0
97

بله میدونم «چگونه انگلیسی یاد بگیریم» یک سوال خیلی کلی هست و حتی شاید کلیشه ای. حقیقتش اینکه من در حال جمع آوری لیستی از منابع زبان انگلیسی هستم برای فارسی زبان ها. اینکه با چه فایل آموزشی یا روش آموزشی جلو رفتن بهترین بازده رو در یادگیری زبان انگلیسی داره. (حتی شاید اون لیست و نتایج و تجربیاتی رو که در این مسیر کسب کردم هم به عنوان یک جواب برای همین سوال بنویسم)

یک مفهومی هست تحت عنوان «استعداد یادگیری زبان»؛ که نه فقط برای زبان انگلیسی، بلکه برای کلیه زبان ها می تونه بکار بره. درواقع این عبارت به زبان اشاره نمی کنه، به توانایی افراد در یادگیری زبان ها کمک می کنه.

من شخصا قریب به چهار سال هست که مشغول به مطالعه و یادگیری مباحث مختلف مرتبط با زبان انگلیسی هستم (تا حدی هم زبان فرانسه، خیلی جزئی). ولی هنوز به یک روش مشخص نرسیدم که اگه بخوام یک واژه رو از یک زبانی که زبان مادری من نیست (مثلا انگلیسی) یاد بگیرم بهترین روش براش چی هست؟ خب حالا مسئله یادگیری به صورت موقت به یک طرف، مسئله دیگه این هستش که چطور می تونیم کاری کنیم که برای همیشه اون چیزی که داریم از یک زبانی غیر از زبان مادی به خاطر میسپریم برای همیشه توی ذهنمون بمونه؟

مجددا این رو اشاره کنم که من خودم دانشجوی زبان و ادبیات انگلیسی هستم و زیاد مطالعه دارم در مورد انگلیسی، ولی دنبال یک روشی هستم که در دنیا ثابت شده باشه به عنوان بهترین روش برای یادگیری زبان ها. چه از نظر گرامری و چه از نظر دایره واژگان. کسی ایده ای داره که آیا همچین روشی وجود داره؟

زبان شناسی انگلیسی واژگان
سوال شده در هانیه پورزنگنه
628 امتیاز

1
فک نمیکنم اینجا جای مناسبی برا پرسیدن همچین سوالی باشه ـــMohammad Beigi در 6 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


هفت میوه خرید آنلاین میوه، سبزی، گوشت، نان
فروشگاه آنلاین میوه، سبزی، صیفی، فرنگی، شربت، مربا، ترشی و محصولات خانگی سالم. ارسال در زمان انتخابی.

تبلیغات تصویری


محک