جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
برنامه نویسان ما مشغول به کدنویسی و توسعه لام تا کام هستند، ما مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما جهت بهبود و ارتقاء کیفی وب سایت هستیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

رتبه كنكور تجربي ٩٧


0
0
64

سلام آيا دركنكور ٩٧،دانش آموزان تجربي كه درقلمچي تراز٤١٠٠ بودن مجاز به انتخاب رشته شدند؟؟

سایر درسی
سوال شده در M B
1 امتیاز


بله فکر می کنم با تراز 4100 مجاز به رشته شدند، چون متقاضیان ورود به دانشگاه به مراتب داره کمتر میشه و همچنین سطح علمی شرکت کنندگان هم کمتر شده نسبت به سال های قبلی. از طرفی گستره پذیرش دانشگاه ها هم بیشتر شده و وسعت بیشتری از شرکت کنندگان در آزمون کنکور مجاز به انتخاب رشته می شوند. ـــمریم نادري در 2 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

1

ببینید در آزمون ها و همچنین کنکور، مفهوم «تراز» یک مضمون مرتبط با «میزان سنجش دانش یک فرد» دارد. پس پارامتر مناسبی برای بررسی آن در قبال مجاز شدن یک فرد به انتخاب رشته در کنکور را ندارد؛ چرا که «مجاز شدن» یک مفهومیست که کاملا وابسته به «دانش سایر شرکت کنندگان» در کنکور است.

پس این احتمال وجود دارد که شما با یک دانش کمتر، (مثلا تراز 3500) در کنکور مجاز به انتخاب رشته شوید. چرا که احتمال دارد سایرین پاسخدهی خوبی به سوالات کنکور نداشته باشند. پس نتیجه این شد که مبتنی بر نمره تراز یک فرد، نمیتوان امتیاز و رتبه این فرد را در کنکور محاسبه کرد، چرا که تراز شاخصه مناسبی برای این کار نیست.

ولی اگر بنده منظور شما رو درست متوجه شدم، شما یک تخمین کلی میخواید بدونید. پس در جواب شما باید گفت بله، تراز 4100 در آزمون های قلمچی، عموما برای کنکور در مقطع ارشد، شرکت کننده را مجاز به انتخاب رشته می کند. ولی بعید است که دانشگاه خوبی قبول شود.

جواب داده شده در هانیه پورزنگنه
560 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


2

بسیاری از افراد بودند که با تراز 8000 مجاز به انتخاب رشته نشده اند.

ولی خیلی از افراد با تراز 4200 بهترین رشته ها رو قبول شدن .

نکته ای که باید توجه شود این است که:

آزمون های قلم چی ملاک برای سنجش در کنکور نیست.

جواب داده شده در فرید صالحی
162 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


هفت میوه خرید آنلاین میوه، سبزی، گوشت، نان
فروشگاه آنلاین میوه، سبزی، صیفی، فرنگی، شربت، مربا، ترشی و محصولات خانگی سالم. ارسال در زمان انتخابی.

تبلیغات تصویری


شغل نت