جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

سوال در مورد زبان برنامه نویسی LUA


0
0
665

با سلام . من خیلی وقتی بازی GTA SA آنلاین تحت لانچر MTA بازی میکنم . الا به این فکر افتادم که خودم یه سرور بزنم که نیاز دارم LUA رو بلد باشم . دوره آموزشی سراغ دارید ؟ من انگیسی ام هم خوب نیست متاسفانه .

سایر برنامه-نویسی
سوال شده در محمد اکبرزاده
1 امتیاز


دوست عزیز من خودم هیچوقت GTA SA رو آنلاین تحت لانچر MTA بازی نکردم؛ ولی تا اونجایی که میدونم، LUA یک زبان برنامه نویسی هست که بهت این اجازه رو میده به زبان C باهاش اسکریپت بنویسی و توی برنامه های دیگه ازش استفاده کنی . لوا کلا کامپایلر نداره و همون زمان اجرا تفسیر میشه. سوال من اینجاست که چرا فکر میکنی اگه بخوای یه بازی آنلاین تحت وب بسازی باید از لوا LUA استفاده کنی؟ ــ سعید مرادی در 2 سال قبل

من متخصص برنامه نویسی نیستم؛ ولی اینو مطمینم که اگه انگلیسیتون خوب نیست نمیتونید برنامه نویس خوبی بشید. اینو از یکی از اطرافیانم که برنامه نویس خوب و با تجربه ایه شنیدم. پس پیشنهاد اول من اینه که اگر زمان و انگیزش رو دارید، حداقل 2 ماه روز زبان انگلیسیتون کار کنید به عنوان پایه ریزی، بعد برید سراغ یادگیری یک زبان برنامه نویسی. اینطوری خیلی با سرعت و کیفیت بهتر و بیشتری پیش خواهید رفت. ــ هانیه پورزنگنه در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

0

واقعا از پاسخ های شما ممنونم. اما : در جواب آقای سعید مرادی عزیز باید بگم که تا اونجایی که میدونم و از دوستان و کسانی که کد نویس بودند شنیدم زبان اصلی ساخت سرور برای MTA زبان LUA هست . اما جواب دوم : خانم پورزنگنه از پاسخ شما بسیار متشکرم . سعی می کنم این زبان رو یاد بگیرم اما میخواستم بدونم دوره ی مبتدی برای این زبان سراغ دارید آیا ؟ باز هم متشکرم

MohamamdGamer

جواب داده شده در محمد اکبرزاده
1 امتیاز


لطفا این پاسخ را حذف کنید، و متن خود را به صورت یک پیام در زیر سوالتون درج کنید. (با زدن دکمه آبی رنگ «افزودن پیام»). ــ ساناز رضایی در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک