جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
به منظور افزایش سطح کیفی و ارائه خدمات، از لام تا کام حمایت کنید. تنها مدل درآمدی لام تا کام حمایت شما عزیزان می‌باشد.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

sweet alert را چگونه نمایش دهیم؟


0
0
68

من میخوام sweet alert را نمایش بدم در صوزت نیود کد می خوام یک شرط بزارم که اگر کدی در دیتابیس وجود دارد نمایش بده اگر وجود ندراد sweet alert را نمایش بده

public function document(Request $request)
{
  $keyword = $request->input('code');
  $documents = Document::document($keyword)->latest()->get();
  if (!isset($documents)) {
    alert()->error('اطلاعاتی با این شماره در سیسنم ثبت نشده است.', 'هشدار')->persistent('یسیار خوب');
  }
  return view('Home.content.documents', compact('documents'));
}
سایر لاراول
سوال شده در Mahmoud Khosravi
80 امتیاز


خب الان مشکل کد شما چیه؟ با ارور خاصی مواجه شدی؟ ـــسعید مرادی در 4 ماه قبل

خیر با اررور خاصی مواجه نیستم. مشکل من فقط و فقط شرط است که در صورت نبود $documents یه sweet alert نمایش بدهد. ـــMahmoud Khosravi در 4 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

1

ببینید تابع isset() وجود داشتن یا نداشتن یک چیزی را بررسی میکند. در کد شما، در خط بالای if، متغییر $documents تعریف می شود و همیشه موجود خواهد بود، پس نتیجه isset($documents) همیشه true هست. و ! آن همیشه false می شود. پس در کد شما، هیچگاه شرط شما برقرار نمی شود و مفسر از آن عبور خواهد کرد.

بجای تابع isset()، بهتر است که از تابع count() استفاده کنید. چرا که در کوئری شما از ->get() استفاده شده است. در صورتی که از ->first() یا ->find() یا هرچیزی که یک آیتم برمیگرداند استفاده میکردید، میبایست با استفاده از تابع is_null() موجود بودن و یا نبودن آن را بررسی کنید.

جواب داده شده در ساناز رضایی
1015 امتیاز


اما وقتی صفحه لود میشود پیام ظاهر میشود. در حالی که باید روی دکمه کلیک شود بعد پیام ظاهر شود درستش اینه. ـــMahmoud Khosravi در 4 ماه قبل

@Mahmoud.Khosravi دوست عزیز این طبق چیزی که گفتید، من برداشت میکنم شما مفاهیم سمت سرور و سمت کلاینت رو درست متوجه نشدید. اینکه وقتی صفحه لود می شود خب دیتایی هست که سمت سرور محاسبه میشه؛ اگر انتظار دارید که بعد از کلیک روی فلان دکمه یک همچین چیزی چک بشه و بعدش ارور رو ببنید، باید از درخواست های Ajax استفاده کنید که با زبان Javascript نوشته می شود. یک زبان سمت کلاینت هست. راجع بهش مطالعه کنید. ـــساناز رضایی در 4 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


1

شرط زیر رو امتحان کنید، فکر میکنم همون چیزی هستش که میخواید:

if (!count($documents)) {
  alert()->error('اطلاعاتی با این شماره در سیسنم ثبت نشده است.', 'هشدار')->persistent('یسیار خوب');
}
جواب داده شده در سعید مرادی
1429 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


هفت میوه خرید آنلاین میوه، سبزی، گوشت، نان
فروشگاه آنلاین میوه، سبزی، صیفی، فرنگی، شربت، مربا، ترشی و محصولات خانگی سالم. ارسال در زمان انتخابی.

تبلیغات تصویری


محک