جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

داستان عاشقانه سعد و اسما


0
0
491

سلام همون طور که از عنوان مشخصه دبیر ما بهمون گفته که در مورد ماجرای این دو نفر که در خیلی از شعر های فارسی هست اطلاعات جمع آوری کنیم ولی من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم

علمی شعر-و-ادبیات
سوال شده در امیرحمزه باقری
441 امتیاز


خیلی جالبه ولی راستش منم هیچوقت قصه ی عاشقانه ای راجع به سعد و اسما نشنیدم. مطمینید منظور دبیرتون دقیقا سعد و اسما بوده؟ شاید یه چیز مشابه بوده ــ سعید غلامی در 2 سال قبل

@سعید.غلامی آره دقیقا همین دو شخصیت ، اسمشون زیاد توی شعر ها به کار رفته ــ امیرحمزه باقری در 2 سال قبل

واقعیتشو بگم منم هیچوقت اون اسامیو نشنیدم توی هیچ شعر یا متن ادبی. گمانم بر اینه که سعد همون سعدی بوده و اسما هم شاید یه اسمِ که توی گلستان یا بوستان سعدی توی بعضی از اشعار و نثرهاش ذکر شده. در کل چیز خیلی رایجی نیست اگه کسی چیزی پیدا کرد در این رابطه لطفا به اشتراک بزاره برام جالب شد ــ مریم نادري در 2 سال قبل

@مریم.نادري سلام توی خیلی از شعر های فارسی اسمشون هست این دوتا و توی گوگل هم فقط تونستم بفهمم که دوتا عاشق و معشوقه عرب بودن ولی داستانی ازشون نیست ــ امیرحمزه باقری در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک