جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
لطفا از کمپین بشین خونه؛ پول دربیار دیدن فرمایید.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

نمایش فیلد درsql server


0
0
22

توضیح تصویر سلام خسته نباشید.من در Sql میخوام یه جدول برای نمایش داشته باشم ک اسامی افرادی که خرید کردن رو نشون بده و بجز این یک فیلد هم بزارم که هر شخص گرون ترین جنسی رو ک خریده نمایش بده.باید ازچه کدی استفاده کنم؟؟؟برای نمایش گرون ترین جنس خریداری شده برای هر شخص نمیدونم چ کدی بزنم نام کاربر شماره سفارش نام و قیمت گران قیمت ترین کالای خریداری شده در هر سفارش تعداد کالاها در هر سفارش مبلغ قابل پرداخت اینا باید در خروجی نشون بده

تکنولوژی برنامه-نویسی
ویرایش شده در 15 روز قبل
سوال شده در حسین سیفی
198 امتیاز


سوال خوبی پرسیدید، لطفا اسکیمای جدول users و جدول orders رو برامون به اشتراک بزارید (من عنواین users و orders رو به صورت کلی گفتم، شاید شما با نام دیگه ای این جدول ها رو ساختید، در کل این دو تا جدول از دیتابیستون رو باید بهمون نشون بدید که بتونیم کوئریش رو براتون بنویسیم) ـــسعید مرادی در 15 روز قبل
1
@سعید.مرادی گذاشتم ـــحسین سیفی در 15 روز قبل

@سعید.مرادی ممنون.باش تست میکنم ـــحسین سیفی در 15 روز قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

0

لطفا کوئری زیر رو امتحان کنید:

select u.Id, u.Name, p.Id, p.Title, max(p.Price) 
from Users u
join Orders o on u.Id = o.UserId
join OrderDetails od on o.Id = od.OrderId
join Products p on p.Id = od.ProductId
group by u.Id, u.Name

اینم بگم که اگر بخواید یک کاربر مشخص رو انتخاب کنید، باید where u.id = ? رو به انتهای کوئری اضافه کنید که علامت ? باید با آیدی کاربر جایگزین بشه.


به عنوان یک توضیح مختصر، ما در کوئری بالا از join استفاده کردیم که مخفف همون inner join هست (و نه left یا right جوین)؛ این باعث میشه که فقط افرادی رو سلکت بکنه که حداقل 1 خرید رو داشتن. در ادامه از تابع max() استفاده کردیم روی ستون price که بیشترین مبلغ رو نمایش بده و نهایتا با سایر پارامتر های select اومدیم group by کردیم که خروجیمون طبق کاربرهای مختلف گروه بندی بشه.

جواب داده شده در سعید مرادی
1493 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک