جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

پیام به دوست، نوبتی یا غیر نوبتی؟


0
2
712
3,000تومان

بدون مقدمه اصل مطلب همه همه جا میگن یه ذهن سالم پیام دادن به دوست رو نوبتی نمیدونه، امااا آیا وقتی همیشه کسی باشی که اولین پیامو میده و سر صحبتو باز میکنه، یکم عجیب نیست؟ مثلا فکر کنید دو هفتست با کسی دوست شدین صحبتای خوبی هم با هم داشتین، ولی حتی یک بار هم پیش نیومده که اون کسی باشه که سراغ شمارو میگیره. این حس به وجود نمیاد که فقط برای این که ناراحتتون نکنه داره جواب میده و در واقع هیچ میلی به صحبت با شما نداره؟

اجتماعی آداب-و-رسوم دوست-پسر دوست-دختر روانشناسی شبکه-اجتماعی
سوال شده در Amirhosein hastam
34 امتیاز


اين سوال به شدت وابسته هست به مدل رابطه اي كه بين شما و اون دوستي كه داريد راجع بهش صحبت ميكنيد، هر دوي شما چه سني داريد؟ ايا اين دوست هم جنس هست يا جنس مخالف؟ چند وقت هست اشنا شديد و به چه شكلي؟ فرد برتر (از نظر علمي، مالي، جايگاه اجتماعي و ..) كداميك از شما دو نفر هست در اين رابطه؟ ــ محدثه حامدی نسب در 1 سال قبل
2
صحيح، مدل ارتباطيتون به چه شكلي هست؟ ملاقات حضوري داريد يا خير صرفا در حد تماس و تكست هست؟ همچنين قصدتون از اسن اشنايي چه بوده؟ و مجددا ميپرسم كه نحوه اشنا شدنتون در چه بستري و به چه شكلي بوده. خالي از لطف هم نيست كه بفرماييد چند سالتون هست. ــ محدثه حامدی نسب در 1 سال قبل

22 سالمه، تقریبا فقط تکست چون گفتم که از یه کشور دیگه هستن. دنبال یه هم صحبت بودم و همچنین کلا دوست دارم با ادمای کشورای دیگه ارتباط داشته باشمو طرز فکرو و ... شونو بشناسم ــ Amirhosein hastam در 1 سال قبل

پیام قبلی دستم خورد پاک شد ــ Amirhosein hastam در 1 سال قبل

اشنایی هم از طریق یه سایت جهانی که به همین منظور(دوستی و تبادل زبان و فرهنگ کشورها) ساخته . ــ Amirhosein hastam در 1 سال قبل

در واقع پارسال همچین موردی بود که 21 سالش بود و به خاطر همین موضوع نسبت بهش سرد شدم و بعد از یه مدت با همین سراغ نگرفتن در واقع رابطه تموم شد. حالا چند روزه که با یه شخص جدید که 17 سالشه آشنا شدم و میترسم دوباره همین مشکلو داشته باشیم ــ Amirhosein hastam در 1 سال قبل

جنس مخالف ــ Amirhosein hastam در 1 سال قبل
1
لطفا زمانی که پاسخ پیام کسی را میدهید، در صورتی که زیر پست ایشان پیام را درج نمیکنید، باید با @ ایشان را صدا بزنید که نوتیفیکیشن دریافت کنند و از پیام شما مطلع شوند. اطلاعات بیشتر ــ سجاد شفی زاده در 1 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

6 جواب (پاسخ تاییده شده: در حال حاضر ندارد)

این سوال رایگان نمی باشد و پس از حمایت از این سوال (توسط لینک بالا)، شما قادر به مشاهده ی پاسخ ها خواهید بود.

جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک