جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
لطفا از کمپین بشین خونه؛ پول دربیار دیدن فرمایید.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

شرکت گیوار تهران


0
0
11

توضیح تصویر باسلام این ورقه سهم نشان دهنده چه نوع سهامی است ممتازیا عادی؟

لام تا کام شرکت-کارگزاری
ویرایش شده در 3 روز قبل
سوال شده در اسماعیل حاج شمسائی


لطفا سوال خودتون رو ویرایش کنید و توضیحات متنی سوالتون رو بنویسید. این برگه قراردادی که توی سوالتون هست به خودی خود سوالتون رو به ما انتقال نمیده که بتونیم براتون جواب بنویسیم. ــ ساناز رضایی در 3 روز قبل

باسلام این ورقه سهم نشان دهنده چیست ــ اسماعیل حاج شمسائی در 3 روز قبل

بله مشخص هست، خب؟ الان مشکل کجاست؟ شرکت مطروحه سهام شما را انکار میکنه؟ ــ ساناز رضایی در 3 روز قبل

بله وهیچ گونه مدارکی ارائه نمیدهن؟؟ ــ اسماعیل حاج شمسائی در 3 روز قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

0

تنها تصویب نامه ای که علنن اعلام شده، راجع به حذف شرکت های گیوار از شرکت های زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی سازمان خصوصی سازی هست .. که مفاد تصویبنامش به شرح زیر هست. البته این چیز جدیدی نیست، در تاریخ 1383 تصویب و ابلاغ شده.

تصویبنامه در خصوص حذف شرکتهای صنعتی تولیدی گیوار و صنعتی جهان از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی سازمان خصوصی‎سازی

وزارت اموراقتصادی و دارایی - وزارت صنایع و معادن - وزارت نیرو

هیئت وزیران در جلسه مورخ 19/12/1383 بنا به پیشنهاد شماره 53327/680/ه- مورخ 12/12/1383وزارت اموراقتصادی و دارایی و به استناد بند (الف) ماده (14) قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی^، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران - مصوب 1379 - تصویب نمود:

  1. شرکتهای صنعتی تولیدی گیوار و صنعتی جهان از شرکتهای زیرمجموعه شرکت مادرتخصصی سازمان خصوصی‎سازی از برنامه واگذاری سهام شرکتها و تغییر وضعیت آنها به انحلال با توجه به مصوبات مجامع عمومی شرکتهای یادشده حذف می گردد.
  2. درصد سهام قابل واگذاری شرکت تحقیقات و آزمایش آلایندگی ( صنایع دریایی آزاده چابهار ) از شرکتهای زیرمجموعه شرکت مادرتخصصی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران طبق جدول شماره (1) پیوست اصلاح می‎گردد .
  3. درصد سهام قابل واگذاری شرکت لوله سازی خوزستان از شرکتهای زیرمجموعه شرکت مادر تخصصی ساتکاب طبق جدول شماره (2) پیوست اصلاح می‎گردد . 4- شرکت چشمه های آب گرم معدنی سبلان از فهرست شرکتهای انحلالی وزارت نیرو حذف می گردد و سهام قابل فروش سه شرکت زیرمجموعه شرکت مادر تخصصی ساتکاب متضمن برنامه زمان بندی ، روش و درصد فروش آنها مطابق جدول شماره (3) پیوست تعیین می گردد. معاون اول رئیس‎جمهور - محمدرضا عارف
  • شماره: 73025/ت32489ه - 24/12/1383
  • نوع :3
  • شماره انتشار: 17496
  • تاریخ تصویب :1383/12/19
  • تاریخ ابلاغ :1383/12/27
جواب داده شده در ساناز رضایی
1124 امتیاز


درسال1379افزایش سرمایه داده است ودرهمان سال اعلام ورشکستگی کرده است درصورتی که تنها زمین آن درتهران ملیاردها تومان ارزش داشته است وسهام ممتازبه چه ورقه سهمی گفته میشودپس چرا ازدادن مدرکی دال برگفته های شما ارائه نمی دهنددرصورتی که بنده ازسال 1395دنبال رسیدن به جواب طبق گفته های شما هستیم چرا؟ ــ اسماعیل حاج شمسائی در 3 روز قبل

درخواست شما منطقی و قابل پیگیریست. شما قانونا توانایی درج درخواست خود را دارید و شرکت فوق الذکر ملزم به ارائه جزئیات کار جهت مجاب کردن شماست. ــ ساناز رضایی در 3 روز قبل

باسلام حالا چگونه به حق قانونی خویش برسیم؟ ــ اسماعیل حاج شمسائی در 2 روز قبل

@اسماعیل.حاج.شمسائی سلام، باید از مراجع قانونی اقدام بفرمایید. پیشنهاد من این هستش که در ابتدای امر به دفتر یک وکیل مراجعه کنید و برای خودتون یک وکیل بگیرید، سپردن این قسم امور معمولا توسط یک وکیل پایه یک دادگستری خیلی سریع تر و بهینه تر دنبال می شود. ــ ساناز رضایی در 2 روز قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک