جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونه پنل پیامک خارجی بگیریم؟


1
0
79

سلام میشه یه پیامک پنل خارجی معرفی کنید که تحریم نباشه ، فیلتر نباشه و قیمت مناسبی داشته باشه؟ و اینکه چه مدارک و مشخصاتی برای گرفتن پنل پیامک خارجی نیاز هست؟

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در امیرحمزه باقری
13 امتیاز


منظورتون از پنل پیامک خارجی چیه دقیقا؟ بیشتر منظورم این هست که «خارجی» یعنی چی؟ دقیقا چه کشوری؟ اوپراتور های ارسال پیامک متفاوت هستن در کشور های مختلف. و برای اطمینان از اینکه درست سوالتون رو متوجه شدم میپرسم که، دنبال یک چیزی مثل کاوه نگار هستید ولی برای یک کشور خارجی دیگه، درسته؟ ــ سعید مرادی در 2 ماه قبل

من توی یک پروژه ی خارجی (آفریقایی بود اگه اشتباه نکنم) از InfoBip استفاده کردم و از کار کردن باهاش خوشحال بودم و به خوبی کار میکرد. خیلی خوب درخواست ها رو هندل میکرد و یک queue خوب هم داشت که برای ارسال اس ام اس ها میتونستی اولویت تعریف کنی. حتی من ارسال 100 هزار اس ام اس رو در یک تایم فریم کوتاه (تقریبا 15 دقیقه) تست کردم که با موفقیت انجام شد. ــ سجاد شفی زاده در 2 ماه قبل

@سعید.مرادی یه پنل پیامک که بشه باهاش پیامک ارسال کرد ، خارجی یعنی یه کشور اروپایی یا آمریکایی ، کشور خاصی مدنظرم نیست . ــ امیرحمزه باقری در 1 ماه قبل

@سجاد.شفی.زاده.★ هزینه های این پنل پیامک به چه شکلی هست آیا امکان ارسال به ایران رو هم داره؟ ــ امیرحمزه باقری در 1 ماه قبل

ببینید طبیعتا یک سری اوپراتور درون کشوری وجود داره برای آمریکا یا هر کدوم از کشور های اروپای، ولی اینکه در حال حاضر کشور خاصی مد نظرتون نیست و کلا یک سرویس میخواید که به صورت فراگیر در مقیاس بین الملل ارسال پیامک بکنه رو بنده آشنا نیستم با همچین سرویسی؛ هرچند یک نگاهی به infoBip انداختم و ظاهرا همون چیزی هست که میخواید. ــ سعید مرادی در 1 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک