جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

توی MySQL امکانش هست که ORDER BY رو به صورت داینامیک بنویسیم؟


1
0
72

ببینید من میخوام ترتیب سطرها رو مشروط بر مقداد یه فیلد دیگه ای از اون سطر تنظیم کنم. کوئری فعلی منو ببینید:

SELECT id, title, content, created_at
FROM POSTS
WHERE author_id = :author_id
ORDER BY id DESC

توی کوئری فعلی من، همه ی سطر ها رو به صورت برعکس داره سورت میکنه. یعنی پست های جدید همیشه میان اول. حالا میخوام بگم که پست هایی که توی روز 2021-02-05 بودن رو از ترتیب خارج کن و ببر بزار آخر لیست.

این کار رو با زبان PHP میتونم انجام بدم اگه دوباره روی نتیجه ی کوئری بالا لوپ بزنم و با گذاشتن یک if(){} میتونم پست های اون تاریخ رو جدا کنم و نهایتا به انتهای آرایه بچسبونم. ولی میخوام ببینم آیا راهی هست که همین منطق و شرط رو بشه توی خود کوئری در بستر همون مای اسکیوال انجام داد؟ ممنون میشم اگر راهی بلدید به اشترام بگذارید.

تکنولوژی برنامه-نویسی پایگاه-داده
سوال شده در ساناز رضایی
1250 امتیاز

1
لطفا توی سوالتون اشاره کنید که مقادیر ستون created_at به چه صورت هست دقیقا؟ مثلا تایم استمپ هست؟ دیت هست یا دیت تایم؟ ــ سعید مرادی در 1 ماه قبل

@سعید.مرادی ببخشید فراموشم شد توی سوال ذکر کنم، نوع ستون created_at عنوانش timestamp هست و به عنوان مثال به این شکل: 2020-06-07 19:41:51 ــ ساناز رضایی در 1 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک