جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
برنامه نویسان ما مشغول به کدنویسی و توسعه لام تا کام هستند، ما مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما جهت بهبود و ارتقاء کیفی وب سایت هستیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

بررسی نتیجه کیت تخمک گذاری


0
2
250

سلام دوستان وقتتون بخیر

می خواستم بگم که کسی می ودنه که چطوری میشه جواب یک کیت تخمک گذاری رو بررسی کرد؟ الان مثلا این کیت تخمک گذاری جوابش مثبته یا منفی؟

توضیح تصویر

پزشکی جواب-آزمایش کیت-تخمک-گذاری
سوال شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

1

ببینید بطور کلی، کیت تخمک گذاری باید:

  • یا دو تا خط همرنگ بشن
  • یا پایینی پر رنگ تر از بالایی باشه

در این صورت هست که جواب مثبت هستش و تقریبا تا 36 ساعت یا زودتر تخمک آزاد میشه. پس برای تصویری که شما ارسال کردید (هرچند کیفیت تصویر آنچنان خوب و واضح نیست که بشه قطعی گفت) ولی به نظر می کره که خیر، جواب مثبت نیست.

ولی در کل کیت تخمک گذاری وسیله ای نیست که کاملا (بطور قطعی) این قابلیت رو داشته باشه که بشه بهش اطمینان کرد. شما بهتر هستش که یک شب درمیون نزدیکی داشته باشین، در تمام دروان سیکلتون. در بین تمام نظریه ها، این مطمئن ترین راه محسوب می‌شود.

ویرایش شده در 6 ماه قبل
جواب داده شده در محدثه حامدی نسب
573 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


هفت میوه خرید آنلاین میوه، سبزی، گوشت، نان
فروشگاه آنلاین میوه، سبزی، صیفی، فرنگی، شربت، مربا، ترشی و محصولات خانگی سالم. ارسال در زمان انتخابی.

تبلیغات تصویری


شغل نت