جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
برنامه نویسان ما مشغول به کدنویسی و توسعه لام تا کام هستند، ما مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما جهت بهبود و ارتقاء کیفی وب سایت هستیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونه مشروب را ترک کنیم؟


0
0
73

شبتون بخیر رفقا

حقیقت امر اینه که من از بچگی توی خانوادم باب بوده که گاهی اوقات مشروب می خوردیم توی مراسمات. البته از یک سنی به بعد. و الان من زن و بچه دارم و هنوزم بعضی وقتا که با دوستان هستیم پیش میاد که مشروب هم می خوریم. واقعیتش اینه که وقتی حالم بده و طبق عادت مشروب می خورم وحشتناک حالم گرفته میشه و از طرفی شرطی شده ذهنم و اگه مشروب نخورم برای یه مدتی با خانمم و بچه هام خیلی بد اخلاقی می کنم.

می خواستم بدونم کسی اینجا هست که مشروب رو ترک کرده باشه؟ حقیقتش اینه که من انگیزش رو خیلی ندارم ولی دوست دارم که ترک کنم. روشی چیزی می دونید یا روش جایگزینی براش میشناسید؟

پشبتون پر از آرامش

دینی مشروب
سوال شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

0

طبق اطلاعاتی که من دارم و تحقیقاتی که انجام شده بین دو گروه که معتاد به سیگار بودند و یک گروه به آرامی و کم کم و گروه دوم یک شبه ترک کرده بودند. گروهی موفق تر و بادوام تر بودند که یک شبه ترک کرده بودند. شما هم اگر میخواید دنبال جایگزین نگردین فقط ذهن خودتونو آماده کنید و بهتره با یک مشاور در این زمینه صحبت کنید

جواب داده شده در ghazal rahmanifar
130 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


هفت میوه خرید آنلاین میوه، سبزی، گوشت، نان
فروشگاه آنلاین میوه، سبزی، صیفی، فرنگی، شربت، مربا، ترشی و محصولات خانگی سالم. ارسال در زمان انتخابی.

تبلیغات تصویری


محک