جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
برنامه نویسان ما مشغول به کدنویسی و توسعه لام تا کام هستند، ما مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما جهت بهبود و ارتقاء کیفی وب سایت هستیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

بک لینک -زندگی یا مرگ؟


0
0
95

سلام به همه دوستان عزیز من یه سایت در زمینه مرغ بومی دارم و میخوام بک لینک هام رو افزایش بدم ولی هر چی گشتم سایت مناسب و هم موضوع که بخوام بک لینک بگیرم ازشون پیدا نکردم ، میتونم تعدادی بک لینک از سایت های دیگه که غیر هم موضوع هستند بگیرم؟

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در حذف شده 25
277 امتیاز


اره درسته سایت های مرتبط خیلی بهترن برای بک لینک. چرا که هم تاثیر بهتری روی domain authority سایتت داره و هم گوگل امتیاز بهتری بهت میده و شک نمی کنه. ـــسعید مرادی در 8 ماه قبل
2
من اگه جای تو بودم حداقل یک سایت مرتبط پیدا می کردم (مثلا این ) یک بک لینک می‌گرفتم و همچنین از یک سایت نسبتا مرتبط دیگه ای که تمام سایتش مرتبط با مرغ و طیورنیست ولی یک صفحه ی اختصاصی مرتبط با مرغ و طیور داره رو پیدا می کردم و توی همون صفحش یک بک لینک دیگه هم می‌گرفتم (مثل این ). یعنی تمام اون page authority رو میگیری که اتفاقا مرتبط هم هست. ـــسعید مرادی در 8 ماه قبل
1
دیگه از اینجا به بعد هر بک لینک دیگه‌ای هم که بگیری، از هر سایتی - حتی غیر مرتبط - بازم به اعتبار سایتت کمک می کنه و دیگه چون چندتا بک لینک از سایتای مرتبط داشتی اونایی که مرتبط نیستن هم اوکی لحاظ میشن از نظر گوگل. ـــسعید مرادی در 8 ماه قبل

ممنون از راهنماییتون ، اون سایت هایی که ذکر کردید حاضر به ارائه بک لینک هستند؟ یا صرفا مثال بودن؟ ـــحذف شده 25 در 7 ماه قبل

من اونا رو به صورت مثال گفتم. هرچند فکر نمی کنم اگه ازشون بک لینک بخوای مخالفتی داشته باشن. (مخصوصا اگه بخوای یک وجه نقدی هم براش بپردازی). پس شاید بد نباشه از فرم تماس با مای اون وب سایت ها ازشون بپرسی که برات ریپورتاژ آگهی بالا میرن یا نه. یا حداقل یک بک لینک بهت می دن یا نه. ضمنا کلی وب سایت دیگه هم هست که از توی سایت نوین میتونی مرتبط هاشو پیداشون کنی و ازشون بخوای که ریپورتاژ آگهیت رو توی سایتشون بزنن. ـــسعید مرادی در 7 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


هفت میوه خرید آنلاین میوه، سبزی، گوشت، نان
فروشگاه آنلاین میوه، سبزی، صیفی، فرنگی، شربت، مربا، ترشی و محصولات خانگی سالم. ارسال در زمان انتخابی.

تبلیغات تصویری


محک