جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

خطای در یونیتی No android device found in unity


0
0
1140

من وقتی میخوام خروجی اندروید از بازیم در یونیتی بگیرم به خطای

No Android device found! Make sure USB debugging has been enabled. Check your device. In most cases there should be a small icon in the status bar telling you if the USB connection is available. If you are sure that your device is attached then it might be your USB driver that's the problem. For details please check the Android SDK setup section in the Unity manual.

میخورم و وقتی که لغو رو میزنم به خطای

No android device found! If you are sure that your device is attached then it might be your USB driver that's the problem. For details please check the Android SDK setup section in the Unity manual.

بر میخورم . چه طور میتونم این خطا رو برطرف کنم؟ یک صفحه دراستک آور فلو توضیحاتی داده ولی نتونستم متوجه اون بشم لینک صفحه

تصویر پنجره کنسول: توضیح تصویر

تصویر خود خطا: توضیح تصویر

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در حذف شده 25
282 امتیاز


اگه Debugging توی گوشی اندرویدت (یا شبیه سازی که داری به عنوان دستگاه تست ازش استفاده می کنی) که داری تست میگیری خاموشه، روشتنش کن. ــ ساناز رضایی در 4 سال قبل

هیچ سیم یو اس بی به سیستم وصل نیست و این خطا رو میده ، یعنی عملا اصلا گوشی به سیستم وصل نیست ــ حذف شده 25 در 4 سال قبل

@امیرحمزه.باقری یعنی شبیه ساز نصب داری روی کامپیوترت؟ در هر صورت یه دیوایس اندرویدی باید باشه که بتونی خروجی رو توش ببینی و تست کنی. ــ ساناز رضایی در 4 سال قبل
1
ممنون مشکل حل شد ــ حذف شده 25 در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

1
  1. درایور گوشیتو روی کامپیوترت نصب کن.
  2. حالت Debugging رو روی گوشیت فعال کن
  3. توی یونیتی Unity، برای اینکه گوشیت شناسایی بشه، باید گوشیت توسط برنامه ADB شناسایی بشه. پس کامند لاین (خط فرمان) سیستم عامل (ویندوز) رو باز کن با کامند:

(توسط دکمه ویندوز + R)

cmd

برو AndroidSDK\platform-tools:

cd /d G:\AppDev\AndroidSDK\platform-tools

حالا G:\AppDev\AndroidSDK\platform-tools رو بردار ببر بزار بجای (همونجایی که) SDK اندرویدت هست. بعدش توی همون cmd بنویس adb devices. اگه هیچ دستگاهی پیدا نشد، به این معنی هستش که یونیتی unity نتونسته گوشیتو شناسایی کنه. که در اون صورت سیستمت رو ری استارت کن و دوباره همین مراحل رو انجام بده. زمانی که شماره یک دستگاه رو دیدی توی همون cmd یعنی یونیتی تونسته گوشیتو شناسایی کنه و همه چیز کار خواهد کرد. مشابه تصویر زیر:

جواب داده شده در سعید مرادی
1843 امتیاز


اصلا هیچ گوشی و سیم یو اس بی به سیستم وصل نیست و این خطا رو میده و در حالت کلی هم نیاز نیست که باشن ــ حذف شده 25 در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


2

کابل یو اس بی USB رو از دستگاه اندرویدت قطع کن. بعد برو اینجا:

Settings > Developer Options

و بعد USB Debugging رو خاموش و روشن کن. همچنین روی Revoke USB Debugging Access هم کلیک کن. بعد دوباره کابل یو اس بی USB رو وصل کن و وقتی پاپ آپ اومد «Yes» رو انتخاب کن.

جواب داده شده در علی رضایی <m>★</m>
1139 امتیاز


اصلا هیچ گوشی و سیم یو اس بی به سیستم وصل نیست و این خطا رو میده و در حالت کلی هم نیاز نیست که باشن ــ حذف شده 25 در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک