جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.

×
×
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونه در لاراول فولدر پابلیک public رو به ریشه root پروژه تبدیل کنم؟


0
0
964

من لاراول رو دانلود کردم و ساختار پوشه بندی و فولدر ها و فایل هاش به این شکله:

/myproject
  app
  bootstrap
  config
  datbase
  public    <----- here
  resources
  routes
  storage
  tests
  vendor

حالا برای اینکه بخوام صفحه اصلی وب سایتم رو باز کنم باید برم توی فولدر public. یعنی آدرس صفحه URL باید اینطوری باشه:

http://example.com/public

که از اونجا به بعد بقیه صفحات رو باید اینطوری باز کنم:

http://example.com/public/mypage

پس اینطوری همیشه public توی یو آر ال هم است در صورتی که من می خوام اون public از توی آدرس حذف بشه و آدرس پایین دقیقا به همین جایی اشاره کنه که فعلا آدرس بالا داره اشاره می کنه:

http://example.com/

چطوری می تونم اینو به لاراول بفهمونم؟ تنظیماتی چیزی داره؟

علمی برنامه-نویسی پی-اچ-پی لاراول
ویرایش شده در 5 سال قبل
سوال شده در ساناز رضایی
1367 امتیاز


شما قبلا مشابه این سوال رو در سامانه لام تا کام پرسیدید و یک جواب هم دریافت کردید. در صورتی که جواب براتون کافی نبوده، سوال قبلیتون رو ویرایش کنید تا متخصصان مجددا بررسی کنن و از درج سوال مجدد و تکراری خودداری کنید. ــ سجاد شفی زاده در 5 سال قبل

@سجاد.شفی.زاده.★ آهان بله مرسی ــ ساناز رضایی در 5 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

مسدود - این سوال توسط سجاد شفی زاده به علت «محتوای تکراری به این آدرس» در 5 سال قبل بسته شده است، حمایت از آن و همچنین درج پاسخ جدید برای این سوال امکان پذیر نمی باشد. گزارش بسته شدن سوال بدون دلیل موجه و درخواست بررسی توسط مدیر

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


داپ اَپ اولین پلتفرم کش‌بک در ایران
اگه میخوای از خریدهایی که میکنی، پاداش نقدی دریافت کنی داپ اَپ رو نصب کن.

تبلیغات تصویری