جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

ماشین لباس شویی در زمان خشک کردن لرزش زیادی دارد!


2
0
896

چرا ماشین لباس شویی در زمان خشک کردن لرزش زیادی دارد؟

لام تا کام اطلاعات-عمومی
سوال شده در مسعود جعفرزاده
497 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

3 جواب

2

یکی از دلایل مهمش تنظیم و تراز نبودن ماشین لباسشویی است. در آشپزخانه هایی که کف آنها کاملا مسطح نیست این مشکل بیشتر وجود دارد و حتما باید با بالا پایین کردن پایه ها ماشین لباسشویی تراز شود.

جواب داده شده در احسان شریفیان
1568 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


0

لینک یه مقاله براتون میزارم

https://bosch-24.com/bocsh-washing-machine-repair

جواب داده شده در bosch 24
1 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


1

لرزش زیاد ماشین لباسشویی و سروصدای زیاد آن احتمالاً به دلیل عدم استفاده درست و یا نقص فنی دستگاه می‌باشد. البته برند هم بی تاثیر نیست. اما دقیق تر بخوام بگم بخاطر یکی از این دلایل میتونه باشه: تراز نبودن ماشین لباسشویی، پر کردن بیش از حد مخزن لباس شویی، تنظیم نبودن پایه های ماشین لباس شویی، نقص فنی کمک فنر، عدم تخلیه آب . اگر چند مورد اولیه رو بررسی کردین و مشکلی نبود برای بقیه موارد توصیه می کنم حتما از تعمیرکار خبره کمک بگیرید که تخصص داشته باشن.https://tamironline.com/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%B4/

ویرایش شده در 3 سال قبل
جواب داده شده در sonia zakeri
26 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


داپ اَپ اولین پلتفرم کش‌بک در ایران
اگه میخوای از خریدهایی که میکنی، پاداش نقدی دریافت کنی داپ اَپ رو نصب کن.

تبلیغات تصویری


کپی