جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

ایجاد حساب های بانکی بین المللی


2
0
707

سلام . من برای دریافت پول از سایتی نیاز به حساب اسکریل دارم که به نام خودم باشه و سایت هم ایران رو تحریم کرده و نمیشه از ادرس ایران استفاده کرد چه راهنمایی در این زمینه دارید همچنین یک حساب در وب مانی ایجاد کردم به نام خودم و ادرس دروغی ثبت کردم ایا میتونم از این حساب کنم و سریعا این حساب رو خالی کنم ؟ یا راه حلی برای وریفای این حساب دارید؟مرسی

حقوقی ارز
ویرایش شده در 3 سال قبل یاسر کشت دوست
11k امتیاز
سوال شده در یاسر کشت دوست
11 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

4

شما می توانید به راحتی از پرفکت مانی برای دریافت پول استفاده کنید و حتی درگاه پرداخت مربوط به خودتون رو نیز راه اندازی کنید.

چند نکته در رابطه با پرفکت مانی :

  • پرفکت مانی ، هیچگونه تحریمی را در قبال ایرانی ها اعمال نکرده و از محبوبیت بالایی در کشور ما برخوردار است.
  • مترجم موجود روی این سایت، به زبان فارسی مجهز می باشد.
  • چند وب سایت ایرانی به عنوان اکسچنجر این پول روی سایت پرفکت مانی معرفی شده اند.
  • پرفکت مانی به طور سالانه ۴% به هر حساب سود پرداخت می کند. این امر به دلیل سرمایه گذاری است که این بانک با استفاده از سپرده های موجود انجام می دهد.
  • کارمزد انتقال از یک حساب به حساب دیگر، با توجه به نوع حساب، بین ۰٫۵% تا ۱٫۹۹% (حداقل ۰٫۰۱$) می باشد که از فرستنده کم می شود. اطلاعات بیشتر

وریفای کردن حساب در پرفکت مانی شامل 3 مرحله می باشد :

  1. احرازِ نام و نام خانوادگی ( آپلود کردنِ تصویر پاسپورت )
  2. احرازِ آدرس محل کار و یا سکونت ( تصویرِ یکی از قبوض خدماتی که باید به نام شما باشد )
  3. احرازِ شماره موبایل
جواب داده شده در رضا گرشاسبی
377 امتیاز


شما خودتون از پرفکت مانی استفاده کردید واسه ایران جواب میده کامل حتی بعد از تحریما؟ مرسی ــ هانیه پورزنگنه در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


3

پاسخ کوتاه: وب سایت پی منت 24


من شخصا برای خرید سرور ها و دامنه هایی که نیاز داریم، همچین برای خرید از سایت آمازون از پی من 24 استفاده می کنم. همه نوع کارتی داره، حتی paypal هم صادر می کنه برات (به اسم خودت و کشور عربستان به عنوان صادر کننده).

صدور کارت ها مختلف بازه زمانی خودشون رو دارن، گاها از 1 هفته تا 1 ماه طول می کشن. یک سرویس دیگه هم داره برای کسایی که کارت فیزیکال رو لازم ندارن و صرفا یه حساب مجازی می خوان که در لحظه کارت رو صادر می کنه برات. (مستر کارت آنی)


و به عنوان یک نکته فکر می کنم بانک صادرات هم یک سری سرویس بین المللی داشت که شاید بد نباشه یه بررسی بکنی، فکر می کنم می تونست برات انتقال وجه رو بده یک سری کشور خاص.

جواب داده شده در سجاد شفی زاده <m>★</m>
11k امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک