جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
درگذشت تلخ و جانسوز مهسا امینی را به تمام مردم ایران تسلیت عرض میکنیم؛ امید داریم که من بعد شاهد این قسم وقایع تلخ و ناگوار در کشور عزیزمان ایران نباشیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

حقوق یک کارجو با دانش برنامه نویسی، گرافیک، بازاریابی و بهینه سازی حدودا چقدر است؟


0
2
830

سلام من میخوام بدونم حقوق یک فرد با تخصصاتی که در زیر آوردم حداقل و حداکثر چقدر؟ هر چقدر میتونید و بلدید پاسخ بدید ، خارج چقدر ، تهران چقدر ، شهرستان چقدر و .....

 1. HTML و CSS
 2. JS
 3. SEO
 4. جی کوئری
 5. ای جکس
 6. تولید محتوای پیشرفته
 7. وردپرس
 8. JSON , XML
 9. نود جی اس
 10. پیش پردازنده SASS
 11. پیش پردازنده LESS
 12. فتوشاپ
 13. بوت استرپ
 14. UI , UX
 15. دیجیتال مارکتینگ
 16. فریمورک پیور
 17. فریمورک فاندیشن
 18. TYPESCRIPT
 19. FELEXBOX
 20. وب پک
تکنولوژی درآمد کامپیوتر
ویرایش شده در 4 سال قبل حذف شده 25
11.1k امتیاز
سوال شده در حذف شده 25
282 امتیاز


دوست عزیز، لطفا عناوین مشخص تری برای سوال های خود انتخاب کنید. چرا که درج سوال با عناوین تکراری قابل پرسش نیست و لطفا حدالامکان از انتخاب عناوین کلی پرهیز کنید. ــ سجاد شفی زاده در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

6

دوست عزیز، تخصص هایی که لیست کردید، شامل 5 جایگاه شغلی[1] مختلف می شوند که برای هر کدام، با توجه به میزان تخصص فرد (کارجو) و همچنین سابقه و تسلط در کار، حقوقی محاسبه می شود:

1. توسعه دهنده سمت مشتری (Front-End Developer)

 • HTML
 • CSS
 • JS (javascript)/jQuery
 • AJAX
 • SASS/LESS
 • Bootstrap
 • Foundation
 • TYPESCRIPT
 • JSON/XML

2. توسعه دهنده سمت سرور (Back-End Developer)

 • Node.js

3. طراح رابط[2]/تجربه[3] کاربری (Designer)

 • UI/UX
 • Photoshop

4. کارشناس سئو[4]

 • SEO
 • Advanced Content Providing - i.e. Yoast
 • Webpack

5. سرپرست بازاریابی (Marketing Manager)

 • Digital Marketing

6. توسعه دهنده سیستم مدیریت محتوای[5] وردپرس

 • WordPress

با توجه به آگاهی که بنده دارم - در شهر تهران - بازه حقوقی زیر برای هر کدام از شغل های مطروحه به صورت تمام وقت، لحاظ می شود: (بر حسب تومان)

 1. توسعه دهنده سمت مشتری 2,000,000 - 4,000,000
 2. طراح رابط/تجربه کاربری 2,500,000 - 5,000,000
 3. کارشناس سئو 1,500,000 - 3,000,000
 4. سرپرست بازاریابی 4,000,000 - 6,000,000
 5. توسعه دهنده وردپرس 1,000,000 - 2,500,000

[1] Job Position
[2] UI (User Interface)
[3] UX (User Experience)
[4] SEO (Search Engine Optimization)
[5] CMS (Content Management System)
ویرایش شده در 4 سال قبل
جواب داده شده در سجاد شفی زاده <m>★</m>
11.1k امتیاز


نمیشه مثلا دو عنوان کاریش رو در نظر گرفت و کار پیدا کرد ؟ مثلا در دو یا چند سمت مشغول به کار شد؟ ــ حذف شده 25 در 4 سال قبل
1
یک مفهومی هست تحت عنوان job description که یک جایگاه شغلی رو تشرح می کنه. معمولا خیلی مشخص و حول یک موضوع معین هستن. خیلی به ندرت پیش میاد که یک کارفرما، کارجویی رو به خاطرتلفق از دو job description مختلف استخدام کنه، چرا که متخصص بودن کارجو رو توی یک حوزه مشخص کمرنگ می کنه. البته خب هستن هم افرادی که با حفظ سمت جایگاه های شغلی مختلفی رو دارن، ولی در کل، اصولا سخت پیدا میشه. ــ سجاد شفی زاده در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


3

بنده فقط در موردِ ترکیه ( شهرهای استانبول ، ازمیر ، آنکارا ) اطلاع دارم ...

حقوق یک فرد با چنین توانایی هایی ( همچنین بلد بودنِ زبانِ ترکی استانبولی ) حدودا بینِ 4500 الی 7000 لیر میتونه متغییر باشه.

( معادل 750$ تا 1500$ میشه )

جواب داده شده در رضا گرشاسبی
377 امتیاز


از لحاظ کار پیدا کردن اونجا ، میشه راحت کار گیر آورد ؟ ایرانی باشی مشکلی باهات ندارن؟ اقامت به چه شکل؟ ــ حذف شده 25 در 4 سال قبل

در صورت داشتنِ تخصص و همچنین مسلط بودن به زبان، بله کارِ خوب میتونید پیدا کنید اما نه فوراً... با ایرانی ها خوب هستند و از نظر فرهنگی هم تا حدودی نزدیک به ما هستند. برای اقامت بحث های زیادی وجود داره که باید مفصلاً بهش پرداخته بشه. ــ رضا گرشاسبی در 4 سال قبل

من یک سوال خیلی ساده دارم .. برای رفتن به ترکیه ویزا لازم هست؟ همینطور برای موندن باید اقامت بگیریم که بخوایم شاغل بشیم؟ کلا شرایط خاصی داره اگه یک ایرانی بخواد به ترکیه مهاجرت بکنه؟ ــ سعید مرادی در 4 سال قبل
2
پاسخ به @سعید.مرادی در حال حاضر با داشتن پاسپورت ایرانی میتونید به ازای هر نیمه ی شش ماهه از سال، 3 ماه رو در خاک ترکیه باشید. برای موندن و اخذ ویزای کاری (چالیشما ایزین) باید کاری پیدا کنید که کارفرما حاضر بشه برای شما درخواست اجازه کار رد کنه. دانستن زبان تُرکی استانبولی و داشتن تخصص تقریباً برای این مورد از واجباته ... بهتره برای این موضوع یک تاپیک جداگانه باز کنید چون بحث های طولانی و پیچیده ای داره. ــ رضا گرشاسبی در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک