جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
درگذشت تلخ و جانسوز مهسا امینی را به تمام مردم ایران تسلیت عرض میکنیم؛ امید داریم که من بعد شاهد این قسم وقایع تلخ و ناگوار در کشور عزیزمان ایران نباشیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

سوالات آزمون های استخدامی آموزش و پرورش برای رشته های حسابداری را از کجا باید پیدا کرد؟


0
0
659

سلام سوالات آزمون های استخدامی آموزش و پرورش برای رشته های حسابداری که پاسخنامه تشریحی داشته باشند را از کجا باید پیدا کرد؟

علمی آزمون
سوال شده در امیرحمزه باقری
441 امتیاز

1
ببینید خب یک سری کتاب چاپ شده که در اکثر کتابخونه های بزرگ سطح شهر هستن؛ توی اون کتابها لیست سوالات آزمون های استخدامی در حوزه های مختلف را به همراه پاسخ تشریحیشون میتونید داشته باشید و مطالعه کنید. خواهر من هم یک زمانی توی اینترنت دنبالش میگشت خیلی نتونست منبع معتبر و موثقی براش پیدا بکنه که شسته رفته با پاسخ تشریحی باشن. ــ محدثه حامدی نسب در 3 سال قبل

@محدثه.حامدی.نسب من از کجا میتونم یکی از این کتاب ها رو گیر بیارم ؟ من توی شهرستان زندگی میکنم و اینجا یه کتابخونه ساده بیشتر نیست که اکثر کتاب هاش قدیمیه ، امروز 9 هزار تومن دادم تا از یک سایت خرید کنم سوالات رو ولی همش چرت و پرت و کلا یه چیز دیگه بود ــ امیرحمزه باقری در 3 سال قبل

خب راستش رو بخواید من از کتابخونه ها در سراسر شهرستان ها مطلع و آگاه نیستم و اطلاع ندارم که در چه مقیاسی کتب و موضوعات نوشتاری رو پوشش میدن. ولی این رو میدونم که توی اکثر کتابخونه های تهران (مخصوصا منطقه انقلاب در تهران) به راحتی این جور کتابهای آزمون های سال های گذشته استخدامی برای رشته های مختلف پیدا میشه. این کتبی هم که از سایت ها خریداری میکنید رو من راستش توصیه نمیکنم. چرا که از سطح کیفی قابل قبولی برخوردار نیستند. ــ محدثه حامدی نسب در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

1
جواب داده شده در حسین سیفی
233 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک