جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
لطفا از کمپین بشین خونه؛ پول دربیار دیدن فرمایید.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

ورود شی به مقعد


0
0
2167

با سلام و عرض خسته نباشید در خدمت دوستان. سوالی داشتم بنده یک پسر هستم ، مدتی هست که فکر میکنم ورود شی به مقعد می تواند لذت بخش باشد. آیا ورود اشیائی همچون خودکار و انگشت به مقعد به آرامی می تواند سبب ایجاد و بروز مشکل در روده شود ؟ و می توانم برای ایجاد لذت جنسی این کار را انجام دهم ؟ متشکرم

پزشکی جنسی
سوال شده در ناشناس
N امتیاز

2
ببینید تمایلات جنسی افراد متفاوت هستش. جنسیت های مختلف و حتی در سنین مختلف گاها دیده میشه که این تمایلات تا حدی تغییر هم میکنن. برای مورد ورود اشیاء به داخل مقعد خب اینکار اکیدا توصیه نمیشه. چرا که فارغ از بحث آلودگی اجسام مختلف که خود منجر به ایجاد باکتری ها و ویروسهای مضر برای بدن میشه، این کار باعث آسیب رساندن به بافت عضلانی بدن در اون ناحیه میشه و گاها کنترل عضلات رو کم میکنه. پس مجددا عرض میکنم که این کار از نظر پزشکی قابل تایید نیست. ــ محدثه حامدی نسب در 1 سال قبل

از منظر روحی و روانشناسی هم، این مورد و لذت بخش بودن آن برای فرد، بیانگر نیاز این فرد به روان پزشک میباشد که طی چندین جلسه روان کاوی و روان درمانی این مشکل نیز برطرف خواهد شد. ما همیشه در مورد مسائل جنسی و لذت های وابسته به آن، به افراد میگیم که لذت های جنسی انواع مختلفی دارند که باید درون افراد شناسایی شده و از طریق یک بستر امن و درست انجام شوند. ــ محدثه حامدی نسب در 1 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

3 جواب

0

سلام خسته نباشید.من برای لذت جنسی یک شی را داخل مقعدم فرو کزدم و متأسفانه این شی گیر کرد و کامل رفت داخل و من هم بعد از پنج الی ده دقیقه تلاش کردم درش بیارم و درش آوردم و نگران هستم که با اینکه شی در اومده باز هم مشکلی برای من ایجاد میشه؟

جواب داده شده در محمدرضا گروه ای


اگر درد یا سوزشی در حال حاضر ندارید، جای نگرانی نیست. ــ محدثه حامدی نسب در 2 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


0

سلام من پسری ۱۶ ساله هستم منم علاقه به فرو کردن اجسام در می رم دارم آیا برای چند بار فرو کردن اجسام ترم مانند خیار اشکال دارد؟چون خود ارضای ضررش بیش تره

جواب داده شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


1

دوست عزیز در جنس مذکر بخاطر وجود پروستات طبیعیه که تحریک مقعد باعث لذت جنسی بشه‌ البته بافت مقعد برای ورود طراحی نشده و ممکنه بعد از ی مدت شما رو دچار مشکلاتی از جمله شل شدن اسفنکتر خارجی مقعد بشه ولی بازم فانتزی های جنسی هر کس متفاوته و خودش تصمیم میگیره که انتخاب کنه

جواب داده شده در ghazal rahmanifar
129 امتیاز


خیلی متشکرم از پاسخ شما ! و سوالی که برای من پیش آمده این هست که حتی اشیاء خیلی باریک و کوچک مثل انگشت ، و خودکار هم میتونن آسیب بزنن یا برای پزشک قابل تشخیص باشند ؟ ــ ناشناس در 1 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک