جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
برنامه نویسان ما مشغول به کدنویسی و توسعه لام تا کام هستند، ما مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما جهت بهبود و ارتقاء کیفی وب سایت هستیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

ورود شی به مقعد


0
0
99

با سلام و عرض خسته نباشید در خدمت دوستان. سوالی داشتم بنده یک پسر هستم ، مدتی هست که فکر میکنم ورود شی به مقعد می تواند لذت بخش باشد. آیا ورود اشیائی همچون خودکار و انگشت به مقعد به آرامی می تواند سبب ایجاد و بروز مشکل در روده شود ؟ و می توانم برای ایجاد لذت جنسی این کار را انجام دهم ؟ متشکرم

پزشکی جنسی
سوال شده در ناشناس
N امتیاز

2
ببینید تمایلات جنسی افراد متفاوت هستش. جنسیت های مختلف و حتی در سنین مختلف گاها دیده میشه که این تمایلات تا حدی تغییر هم میکنن. برای مورد ورود اشیاء به داخل مقعد خب اینکار اکیدا توصیه نمیشه. چرا که فارغ از بحث آلودگی اجسام مختلف که خود منجر به ایجاد باکتری ها و ویروسهای مضر برای بدن میشه، این کار باعث آسیب رساندن به بافت عضلانی بدن در اون ناحیه میشه و گاها کنترل عضلات رو کم میکنه. پس مجددا عرض میکنم که این کار از نظر پزشکی قابل تایید نیست. ـــمحدثه حامدی نسب در 2 ماه قبل

از منظر روحی و روانشناسی هم، این مورد و لذت بخش بودن آن برای فرد، بیانگر نیاز این فرد به روان پزشک میباشد که طی چندین جلسه روان کاوی و روان درمانی این مشکل نیز برطرف خواهد شد. ما همیشه در مورد مسائل جنسی و لذت های وابسته به آن، به افراد میگیم که لذت های جنسی انواع مختلفی دارند که باید درون افراد شناسایی شده و از طریق یک بستر امن و درست انجام شوند. ـــمحدثه حامدی نسب در 2 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

1

دوست عزیز در جنس مذکر بخاطر وجود پروستات طبیعیه که تحریک مقعد باعث لذت جنسی بشه‌ البته بافت مقعد برای ورود طراحی نشده و ممکنه بعد از ی مدت شما رو دچار مشکلاتی از جمله شل شدن اسفنکتر خارجی مقعد بشه ولی بازم فانتزی های جنسی هر کس متفاوته و خودش تصمیم میگیره که انتخاب کنه

جواب داده شده در ghazal rahmanifar
129 امتیاز


خیلی متشکرم از پاسخ شما ! و سوالی که برای من پیش آمده این هست که حتی اشیاء خیلی باریک و کوچک مثل انگشت ، و خودکار هم میتونن آسیب بزنن یا برای پزشک قابل تشخیص باشند ؟ ـــ ناشناس در 2 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


هفت میوه خرید آنلاین میوه، سبزی، گوشت، نان
فروشگاه آنلاین میوه، سبزی، صیفی، فرنگی، شربت، مربا، ترشی و محصولات خانگی سالم. ارسال در زمان انتخابی.

تبلیغات تصویری


محک