جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
لطفا از کمپین بشین خونه؛ پول دربیار دیدن فرمایید.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

نابودی بکارت در هشت سالگی


0
0
222

با سلام و عرض ادب ؛ بنده دختری ۱۵ ساله هستم که در زمان کودکی (حدود ۸ سالگی) در واژن خودم انگشت فرو می کردم و خوشم میومد از اینکار. حالا که تازگی از وجود پرده بکارت در دختران و فایده هاش و ... مطلع شدم ، خواستم بدونم که آیا پرده ی بکارت من میتونه تو اون زمان پاره شده باشه ؟ همچنین برادرم هم یک با قدری انگشتش رو درون واژنم کرد در همون موقع و دردم گرفت اما نه درد شدید بود و نه خونی دیدم و دیگه درد ادامه پیدا نکرد. آیا میتونه این به بکارت من آسیب زده باشه ؟ اگر آره باید چیکار کنم تا در آینده اگر خواستم شوهر کنم مشکلی پیش نیاد ؟

پزشکی جنسی روابط-زناشویی
سوال شده در aaadyg7 ycyc
1 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

0

سلام اینکه گفتین اجسام در باسن نکنیم خوب وقتی بهمون فشار میاد بریم خود ارضایی. چه راه کار هایی رو پیشنهاد میدیم ،

جواب داده شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


1

دوست عزیز پرده بکارت افسانه ای بیش نیست و نیاز نیست خیلی نگران این موضوع باشید اگر هم خیلی ذهنتون رو درگیر کرده به ی ماما مراجعه کنید تا خیال شما رو راحت کنه. پرده بکارت بسیار انواع مختلفی داره و لزوما خون نمیاد

جواب داده شده در ghazal rahmanifar
129 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک