جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

بعضی از قابلیت های ویندوز هشت من پس از فعال سازی ویندوز هنوز باز نشدن !


2
0
864

ویندوز رو از طریق activator فعال کردم و موفق بود. حالا نمیتونم در بخش personalize به قسمت های Lock screen , Start screenو Account picture دسترسی داشته باشم .

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در Hadi Babaei
38 امتیاز


من همیشه با استفاده از این ویندوزم رو فعال می کنم و به درستی هم کار می کنه. (پسووردش پی-سی دانلود هستش) ــ مریم نادري در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

4

بعد از فعال‌سازی ویندوز از راههای غیر رسمی، ممکن است بعد مدتی دوباره متوجه بشوید تمام قابلیت‌های ویندوز فعال نیست؛ این دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد رایج ترین علت ان این است که ویندوز به طور خودکار اپدیت و بروز سانی می‌کند و در اپدیت ها ممکن است فایل های رجیستری ویندوز تغییر کند، و دوباره به حالت غیر فعال دربیاید، دلیل دیگر این مشکل می‌‌تواند این باشد که هنگام فعال سازی انتیویروس windows defender مانع از فعال سازی درست ویندوز شده باشد، هنگام فعال‌سازی باید مطمئن شوید خدمات windows defender خاموش باشد.


همواره برای دانلود فعال ساز KMS ویندوز ۸ می‌توانید از لینک زیر اقدام کنید:

لینک دانلود


نوشته شده توسط آقای: بابک حاجی زاده

جواب داده شده در محدثه حامدی نسب
1266 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک