جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

ساخت همزمان چند اکانت فیسبوک


0
0
3055

سلام من میخوام 10 تا اکانت فیسبوک بسازم ولی خب موارد امنیتی سایت زیاده و بعد از ساخت دو سه مورد ، تشخیص عکس و اینا رو میخواد و سه روز فرصت برای بررسی . میشه راهنمایی کنید چه طوری بدون مشکل این 10 تا اکانت رو بسازم؟

تکنولوژی طراحی-وب
سوال شده در امیرحمزه باقری
441 امتیاز

1
حساسیت فیس بوک موقع sign up، تلفیقی از ip و cookie (به عبارتی localStorage) مرورگر شماست. این بررسی مبتنی بر ساخت هر 2 اکانت توسط فیس بوک چک میشه. یعنی اگر شما برای ساخت هر 2 اکانت از یک ip جدید استفاده کنید و اگر دارید از یک کامپیوتر استفاده میکنی برای ساخت هر دو اکانت یک Ctrl + Shift + N بزنید، میتونید بیشمار اکانت فیسبوک بسازید. ــ ساناز رضایی در 4 سال قبل
2
فیس بوک الگوریتم هاش رو تغییر داده و خیلی حساس شده روی ساختن اکانت. من توی یک مقاله میخوندم فیسبوک سایتی هست که بیشترین آمار رو داره توی کراول crawl شدن. به همین خاطر اکانت هایی که با یک آی‌پی ساخته میشن رو خیلی کنترل میکنه. از نظر من 10 تا اکانت رو با دیوایس های مختلف (موبایل، تبلت، کامپیوتر) بساز تازه اونم توی چند روز مختلف و آی پی های مختلف. ــ سعید مرادی در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

0

میتونی از برنامه multiple accounts استفاده کنی https://www.dl.farsroid.com/app/Double-Account-Multiple-Accounts-clone-app-4.2.2P(www.Farsroid.com).apk

ویرایش شده در 4 سال قبل
جواب داده شده در حسین سیفی
243 امتیاز


یه لینک دانلود میشه ازش بدید؟ ــ امیرحمزه باقری در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک