جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونه کاهش وزن داشته باشم؟


1
0
478

سلام خدمت اساتید محترم سایت

راهی برای کاهش وزن سریع و بدون ضرر میخواستم. آقا هستم و 31 سال سن دارم. توی این 2 سال اخیر به شدت چاق شدم، وزنم الان تقریبا 103 کیلو شده. جوون تر که بودم اصلا دغدغه چاقی نداشتم و یه خرده توپر بودم ولی هیچوقت خیلی چاق نبودم.

الان وزنم جوری شده که وقتی 2 طبقه پله رو بالا میرم به نفس نفس زدن میوفتم و با اینکه مشکل تنفسی هم ندارم. راستیتش میخوام برم خواستگاری و خیلی برام مهمه که حداقل 20 کیلو کم کنم توی 2 هفته. از اساتید محترم و پزشکان تغذیه تقاضا دارم که راهنماییم کنن چیکار کنم؟ توی گروه های تلگرامی بعضی وقتا تبلیغ دارو های کاهش وزن میشه اینا از نظر پزشکی تایید شده هستن؟

یا اگر نه برای کاهش وزن سریع و بدون عوارض خودتون چه دارو ها یا رژیمی رو پیشنهاد میکنید؟ خیلی ممنونم از شما که سوالم رو خوندید

پزشکی رژیم-غذایی رژیم-لاغری
سوال شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

0

دوست عزیز کاهش وزن به این مقدار توی زمان کم عوارض غیرقابل جبرانی رو در پی داره و مصرف داروهای لاغری به شدت کبد رو تخریب میکنه بهترین راه مراجعه به کارشناس تغذیه و انجام رژیم غذایی و ورزش هست که در هفته حداکثر 2 کیلو کم کنید

جواب داده شده در ghazal rahmanifar
149 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک