جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
لطفا از کمپین بشین خونه؛ پول دربیار دیدن فرمایید.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

مشکل آپلود فایل


3
0
231

سلام من میخوام فایل آپلود بشه به هاست ولی مشکله اطلاعات ثبت میشه ولی فایل اپلود نمیشه عکس : توضیح تصویر

علمی کامپیوتر
سوال شده در ali ht
104 امتیاز


به عنوان یک نکته، شما که هدف از کوئری اولتون صرفا شمارش تعداد سطرهای انتخاب شده هست، لازم نیست که ستون های ID و Name رو توی select بزارید. می تونید به این شکل بنویسید:select 1 from ... ــ سجاد شفی زاده در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

1

تمام چيزي كه شما احتياج داريد اين هست كه از مقايسه ternary استفاده كنيد === كه علاوه بر مساوي بودن مقدار، نوع هم بررسي بشه:

if( mysqli_num_rows($retrive) === 0) {
جواب داده شده در هانیه پورزنگنه
820 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


2

تشکر بابت پاسخ وقتی که === گذاشتم و Insert INTO ... رو درون شرط Isset گذاشتم دوبار سطر خالی در table User ثبت میشد و قاطی میشد نمیتونست تشخیص بده که قبلا ثبت شده یانه که چک کردم مشکل از سمت برنامه بود که دوبار صفحه اجرا میشد اگه کسی همچین مشکلی داشت احتمالا دوبار کد اجرا میشه که یک بار سطر خالی ایجاد میشه و یک بار همراه با اطلاعات.

جواب داده شده در ali ht
104 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک