جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

رفع ارور provide a valid cache path در php mvc


0
0
659

سلام وقت بخیر ببخشید من دارم یه پروژه با php mvc مینویسم به یک اروری بر خوردم موقع آپلود سایت روی هاست

Uncaught InvalidArgumentException: Please provide a valid cache path. in /home/a/test/vendor/illuminate/view/Compilers/Compiler.php:36 Stack trace: #0 /home/a/test/vendor/philo/laravel-blade/src/Blade.php(136): Illuminate\View\Compilers\Compiler->__construct(Object(Illuminate\Filesystem\Filesystem), false) #1 /home/a/test/vendor/illuminate/container/Container.php(726): Philo\Blade\Blade->Philo\Blade\{closure}(Object(Illuminate\Container\Container), Array) #2 /home/a/test/vendor/illuminate/container/Container.php(608): Illuminate\Container\Container->build(Object(Closure)) #3 /home/a/test/vendor/illuminate/container/Container.php(575): Illuminate\Container\Container->resolve('blade.compiler') #4 /home/a/test/vendor/illuminate/container/Container.php(1172): Illuminate\Container\Container->make('blade.compiler') #5 /home/a/test/vendor/philo/laravel-blade/src/Blade.php(141): Illuminate\Container\Container->offsetGet('blade.compiler') #6 [internal func in /home/a/test/vendor/illuminate/view/Compilers/Compiler.php on line 36

دوستان پروژم لاراول نیست ولی از چند پکیج لاراول استفاده کردم لطفا اگه میشه راهنماییم کنید

تکنولوژی برنامه-نویسی طراحی-وب
سوال شده در داود فردعباسی
1 امتیاز


توی دایرکتوری های پروژتون همچین چیزی هست؟ storage/framework ــ سعید مرادی در 3 سال قبل

من خودم وقتی به این ارور بر میخوره از کامل php artisan cache:clear استفاده میکنم و بعد از پاک کردن کش مشکل حل میشه و صفحه لود میشه؛ ولی چون شما بعد از بارگذاریش روی سرور به این ارور برخوردید، پیشنهاد میکنم کانفیگ رو هم پاک کنید php artisan config:clear؛ در این صورت باید دیگه کار کنه. ــ ساناز رضایی در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک