جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.

×
×
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

درمان جوش قرمز چیست؟


0
0
718

با سلام و تشکر ویژه از سایت بسیار خوب لام تا کام.

بنده دختری 31 ساله هستم که سه سال قبل، روی بازویم جوش قرمز کوچکی ایجاد شده بود. اکنون نه تنها خود این جوش، بزرگتر شده است، بلکه دو جوش قرمز کوچک دیگر هم در ساعد همین دستم ایجاد شده است.

اندازه ی جوش ها در ابتدا، به اندازه ی یک سر سوزن بود. اما اکنون اولین جوش، بعد از سه سال، به اندازه ی یک عدس شده است و دو جوش دیگر که تازه به وجود آمده اند، به اندازه ی همان سر سوزن هستند.

بسیار از دیدن این جوش ها رنج می برم.

اگر امکان دارد راه حل ریشه کن کردنشان را بیان نمایید؟؟؟؟ و چه عاملی سبب ایجاد آنها شده است؟؟؟؟؟؟

مستلزم به بیان است که بسیار برای کندن این جوش ها با نوخوانم تلاش کردم، اما بی فایده بوده. و مقداری خون از آن خارج شده ، ولی جوش از بین نرفته است.

از پاسخگویی شما از قبل متشکرم

پزشکی علائم-بیماری-ها
سوال شده در ناشناس
Wow!!! امتیاز


آیا جوش شما به این سوال مرتبط است؟ ــ محدثه حامدی نسب در 4 سال قبل

@محدثه.حامدی.نسب سلام.شکل جوش من، بسیار کوچکتر و کمتر قرمز است نسبت به جوشی که در سوال دیگر، دیدم.اما تقریبا شبیه به آن است. از این که می فرمایید جای نگرانی نیست، خوشحالم و از شما جهت اطمینان خاطری که به بنده فرمودید، سپاس گزارم. اما راه برطرف شدن کامل آن، یا جلوگیری از ایجاد چیست؟ سپاس ــ ناشناس در 4 سال قبل

بله - احساس خارش یا سوزش هم دارید؟ عموما علت جوش های قرمز گرمی بدن است. ــ محدثه حامدی نسب در 4 سال قبل

سوزش و خارش و درد نداره. یعنی الان باید چیزهای خنکی مصرف کنم و گرمی نخورم? ــ ناشناس در 4 سال قبل

تجوز پزشک پوست در این جور مواقع نمونه گیری از همون موضع از پوست بدنتون هستش. ولی همچنان مصرف غذاهایی با طبع معتدل و سرد و خشک رو بهتون توصیه میکنم . برای این مورد خاص مصرف شیر بز هم خیلی توصیه میشه. ــ محدثه حامدی نسب در 4 سال قبل

سلام. ممنون از راهنمایی خوب شما. فقط کاش پاسختون را در قسمت جواب، کپی پیست کنید تا من بتونم تاییدش کنم. سپاس ــ ناشناس در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

1

باید ببنید علتش چی بوده و تو اون دوره چه چیزی مصرف کردید و رژیمتون به چه شکلی هست ؟

جواب داده شده در masume fadaei
24 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


داپ اَپ اولین پلتفرم کش‌بک در ایران
اگه میخوای از خریدهایی که میکنی، پاداش نقدی دریافت کنی داپ اَپ رو نصب کن.

تبلیغات تصویری


کپی