جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
به منظور افزایش سطح کیفی و ارائه خدمات، از لام تا کام حمایت کنید. تنها مدل درآمدی لام تا کام حمایت شما عزیزان می‌باشد.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

عوض کردن آی پی برای بازی های آنلاین


0
0
94

سلام به همه دوستان عزیز من در یک بازی آنلاین بن شدم که خب با عوض شدن آی پی میشه باز رفت توی بازی . چه طوری باید آی پی رو برای این چنین بازی هایی عوض کرد؟

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در امیرحمزه باقری
248 امتیاز


با استفاده از پراکسی؟ و البته این وابسته هست به اینکه آیا شما در بازی لاگین نکرده بودید؟ چراکه در اون صورت آیدی شما بن یا بلاک شده که با تغییر آی پی ip مشکلتون حل نمیشه. باید اکانت جدید بسازید. ـــسروش قادری نسب در 6 ماه قبل

پیشنهاد میکنم اگر پراکسی ندارید یا نمیخواید از این روش استفاده کنید، با ریست کردن مودمتون یه ip جدید از ISP بگیرید. کلا اینطوریه که اگر مودم ریست بشه، ISP یک آیدی جدید به خط شما اختصاص میده. ـــساناز رضایی در 6 ماه قبل

@سروش.قادری.نسب نه فقط مشکل آی پی هستش . با پروکسی چه طوری عوض کنم؟ ـــامیرحمزه باقری در 6 ماه قبل

@ساناز.رضایی ریست مودم طول میکشه من راه سریعتری میخوام ـــامیرحمزه باقری در 6 ماه قبل

@امیرحمزه.باقری ببینید کار خاصی نباید انجام بدید. صرفا پراکسیتون رو روشن کنید و مطمین باشید که روی پورت 80 (که پورت پیش فرض مرورگرتون هست) ست شده .. همین. در اون صورت ipتون عوض شده. ـــسعید مرادی در 6 ماه قبل

@سعید.مرادی چه طوری پراکسیم رو روشن کنم؟ اصلا پروکسی چی هست؟ ـــامیرحمزه باقری در 6 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

0

اگر می تونی بیشتر جستجوگر .اپرا. را بکار ببر. مرورگر .اپرا. هر بار روشن شود بطور اتوماتیک .آی پی. نو می سازد و پنهانکار هم هست.

جواب داده شده در هوشنگ سیروس
86 امتیاز


من برای یه بازی میخوام نه سرچ در وب ـــامیرحمزه باقری در 5 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


هفت میوه خرید آنلاین میوه، سبزی، گوشت، نان
فروشگاه آنلاین میوه، سبزی، صیفی، فرنگی، شربت، مربا، ترشی و محصولات خانگی سالم. ارسال در زمان انتخابی.

تبلیغات تصویری


محک