جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

عوض کردن آی پی برای بازی های آنلاین


0
0
522

سلام به همه دوستان عزیز من در یک بازی آنلاین بن شدم که خب با عوض شدن آی پی میشه باز رفت توی بازی . چه طوری باید آی پی رو برای این چنین بازی هایی عوض کرد؟

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در امیرحمزه باقری
441 امتیاز


با استفاده از پراکسی؟ و البته این وابسته هست به اینکه آیا شما در بازی لاگین نکرده بودید؟ چراکه در اون صورت آیدی شما بن یا بلاک شده که با تغییر آی پی ip مشکلتون حل نمیشه. باید اکانت جدید بسازید. ــ سروش قادری نسب در 2 سال قبل

پیشنهاد میکنم اگر پراکسی ندارید یا نمیخواید از این روش استفاده کنید، با ریست کردن مودمتون یه ip جدید از ISP بگیرید. کلا اینطوریه که اگر مودم ریست بشه، ISP یک آیدی جدید به خط شما اختصاص میده. ــ ساناز رضایی در 2 سال قبل

@سروش.قادری.نسب نه فقط مشکل آی پی هستش . با پروکسی چه طوری عوض کنم؟ ــ امیرحمزه باقری در 2 سال قبل

@ساناز.رضایی ریست مودم طول میکشه من راه سریعتری میخوام ــ امیرحمزه باقری در 2 سال قبل

@امیرحمزه.باقری ببینید کار خاصی نباید انجام بدید. صرفا پراکسیتون رو روشن کنید و مطمین باشید که روی پورت 80 (که پورت پیش فرض مرورگرتون هست) ست شده .. همین. در اون صورت ipتون عوض شده. ــ سعید مرادی در 2 سال قبل

@سعید.مرادی چه طوری پراکسیم رو روشن کنم؟ اصلا پروکسی چی هست؟ ــ امیرحمزه باقری در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

3 جواب

1

اگه اکانت شما بن شده باشه که باید اکانتتون رو عوض کنید و اما اگر ای پی تون بن شده یک پروکسی یا vpn کارتونو راه می ندازه.

جواب داده شده در محمدامین کریم زاده

500 کاراکتر باقی مانده


0

اگر می تونی بیشتر جستجوگر .اپرا. را بکار ببر. مرورگر .اپرا. هر بار روشن شود بطور اتوماتیک .آی پی. نو می سازد و پنهانکار هم هست.

جواب داده شده در هوشنگ سیروس
86 امتیاز


من برای یه بازی میخوام نه سرچ در وب ــ امیرحمزه باقری در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


0

من تو این حالت از وی پی ان های مخصوص بازی استفاده می کنم که این مشکل بن شدن رو هم نداشته باشه می تونی از سایت فیت نت fitnets.net اشتراک مخصوص بازی شون رو تست کنی

جواب داده شده در ناشناس
N امتیاز


سایتی که دادید فیلتر شده ــ امیرحمزه باقری در 1 سال قبل

با وی پی ان وارد شید من خریدم ازشون خوب بود البته برای پابجی ــ ناشناس در 1 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک