جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چه نکاتی باعث محبوب شدن یک درگاه پرداخت میشه؟


3
0
616

چه چیزهایی برای پرداخت کنندگان آنلاین مهمه و نوع واکنش این افراد به اتفاقات مختلف چیه؟ مثلا چه چیزهایی باعث میشه که یه شخص یک درگاه پرداخت رو به دیگری ترجیه بده؟

از لحاظ ظاهری و امنیتی و …

خیلی دوست دارم نظر شما دوستان رو بدونم.

تکنولوژی طرح-کسب-و-کار
سوال شده در mohamad h
23 امتیاز


سوالتون بیشتر شبیه افرادیه که دارن تحقیقات میدانی میکنن برای اینکه یک صفحه پرداخت فیک بسازن و کلی ازش کسب درآمد کنن .. :)))) ــ باران عزیزالسادات در 3 سال قبل

@باران.عزیزالسادات اره والا باران جان، منم يك لحظه احساس كردم دارم درگير مهندسي اجتماعي ميشم و چيزهايي رو كه نبايد، لو ميدم ، ولي از شوخي گذشته من وقتي به راحتي به يك صفحه پرداخت اعتماد ميكنم كه اون بالا كنار https كلمه يبزرنگ شاپرك رو هم ببينم . ــ ساناز رضایی در 3 سال قبل

@ساناز.رضایی من به شما قول میدم ازین خبرا نیست . فردی که بخواد درگاه پرداخت جعلی بسازه دیگه دنبال طراحی و نظر مردم نخواهد بود . اون شخص میره و یک درگاه پرداخت معروف رو باز سازی میکنه و پول به جیب میزنه ــ mohamad h در 3 سال قبل
2
@باران.عزیزالسادات من به شما قول میدم ازین خبرا نیست . فردی که بخواد درگاه پرداخت جعلی بسازه دیگه دنبال طراحی و نظر مردم نخواهد بود . اون شخص میره و یک درگاه پرداخت معروف رو باز سازی میکنه و پول به جیب میزنه ــ mohamad h در 3 سال قبل

یکی از مواردی که خیلی توی این درگاه های بانکی برای من مهمه، ذخیره کردن شماره کارتم هست. همیشه این دغدغه رو دارم که باید کارتم رو پیدا کنم و شماره 16 رقمی کارتمو بزنم و از وقتی که بعضی از درگاه ها ذخیرش میکنن خیلی لذت بخش شده انجام این فرایند برای من. همچنین این که وقتی کاراکترها رو میزنم خودش میفهمه تعداد کاراکتر های این فیلد تموم شده و میپره روی فیلد بعدی و دیگه نیاز نیست که به موس دست بزنم هم خیلی حس خوب میده به من ــ سعید مرادی در 3 سال قبل

به نظر من توی هر فرمی بویژه فرم پرداخت بهترین چیز کم کردن فیلداس. من نمیدونم برای انجام یک تراکنش دقیقا چند تا از فیلدا required هستن ولی اگه بشه مثلا تاریخ انقضای کارتو یا ccv2 یا رمز دوم رو یا حداقل گرفتن ایمیل را کم کرد از توی فرم در اون صورت انجام عملیات پرداخت واسه من مطلوب تره ــ مریم نادري در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک