جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
لطفا از کمپین بشین خونه؛ پول دربیار دیدن فرمایید.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

برنامه نویسی اندروید با سی شارپ


0
0
160

سلام خواستم بدونم با سی شارپ میشه درحد جاوا برنامه اندرویدی ساخت یا ن؟؟؟اگه میشه چه برنامه هایی با سی شارپ نوشته شدن به عنوان نمونه؟؟؟اموزش سی شارپ از کجا گیر بیارم برای تحت اندروید؟؟میخوام بدونم بجز جاوا جه زبانی برای اندروید قوی هست پایتون یا سی سارپ؟؟؟

تکنولوژی برنامه-نویسی
ویرایش شده در 8 ماه قبل
سوال شده در حسین سیفی
208 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

0

عرض ادب. من با هردوشون کار کردم . بهترین گزینه andrioid studio هست . C# یا همون زامارین(برنامه نویسی اندروید در محیط ويژوال استدیو) جواب نمیده و زود هنگ میکنه وبرا اپلیکیشن هایی که مخاطب زیاد داره اصلا جواب نمیده.

جواب داده شده در Yas Sin
21 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


-1

بله امکانش هست. ابزارهایی دقیقا برای همین کار وجود داره که شما میتونید با C# اپلیکیشن های تحت اندروید رو بسازید و توسعه بدید.

  • پیشنهاد اول من Mono for Android هست. (با .NET هم سازگاره)
  • پیشنهاد دومم هم dot42 هست. (این یک لایسنس کامیونیتی هم میده که در حد یک کامیونیتی 399 دلاری خوب و ارزشمنده)
جواب داده شده در سعید مرادی
1546 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک