جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
لطفا از کمپین بشین خونه؛ پول دربیار دیدن فرمایید.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

ترجمه مقاله sdn


0
0
130

سلام دنبال ترجمه این مقاله میگردم Software Defined Networks A Comprehensive Approach Second Edition Paul Göransson Chuck Black Timothy Culver

سایر انگلیسی
سوال شده در حسین سیفی
208 امتیاز


طبق ریسرچی که من کردم برای این مقاله ترجمه ای به زبان فارسی وجود نداره. ــ ساناز رضایی در 7 ماه قبل

@ساناز.رضایی سایتی برای ترجمه تخصصی نمیشناسید؟؟؟ ــ حسین سیفی در 7 ماه قبل

سایت های زیادی هستن که سرویس ترجمه مقالات رو برای کاربرانشون ارائه میکنن. یکی از معروف ترین هاش ترجمیک هستش که فکر میکنم در حوزه ها و فیلدهای مختلف تخصصی مترجم های مخصوص به خودشون رو دارن. ــ ساناز رضایی در 7 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

1

سلام من یک سایتی رو میشناسم که مقالات رو با ترجمه میزاره و قیمتشم در حدود 10 هزار تومان هست من برای پایان نامه که زیاد مقاله داشتم و ترجمش هزینه زیاد داشت ازین سایت استفاده کردم. http://www.downloadmaghaleh.com/

البته همه مقالاتم رو هم نداشت و برای ترجمه از سایت های پارس 68 و رایت می استفاده کردم که راضی بودم

ویرایش شده در 3 ماه قبل
جواب داده شده در محسن کریمی
11 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


1

سلام و عرض ادب دوست عزیز برای ترجمه مقاله چند راهکار داری اما پیشنهاد میکنم به هیچ وجه از ترجمه گوگل استفاده نکنی به نظر بهتر از یه مترجم استفاده کنید , ترجمه مقاله کار تخصصی است که باید توسط مترجم تخصصی انجام بشه

جواب داده شده در parsis trans
11 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک