جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونه یک آدم اجتماعی باشیم و کنار دوستانمان کم نیاورم و به موقع و راحت تصمیم بگیریم؟


2
0
596

من چون آدم اجتماعی نیستم پیش دوستانم کم می آورم و در عقب می افتم و همچنین دوستام ازم چیز هایی را قایم می کنند. من در باره ی تصمیم گیری هم سوال دارم من هر وقت با دوستام می رم بسرون نمی تونم در انتخاب رستوران تصمیم بگیرم و می گویم برای من فرقی ندارد در حالی که وقتی این رو می گم دوستام به رستورانی منو می برن که اصلا دوست ندارم و نجبور می شم چیزی نخورم و گشنه بمانم. وقتی نمی توانم تصمیم را بگیرم به این دلیل است که خجالت می کشم بگم و این نشان می دهد که اجتماعی نیستم. لطفا کمکم کنید.

فرهنگی مشاوره
سوال شده در sepehr nakhbafy
37 امتیاز


علائم عدم Self Confidence (اعتماد به نفس) در شما و روابطی که فرمودید مشهود است. امکانش هست بفرمایید متولد چه سالی هستید؟ همچنین چند فرزند هستید و شما چندمین فرزند خانواده هستید؟ ــ محدثه حامدی نسب در 3 سال قبل

۱۸ سال _ یک فرزند ــ sepehr nakhbafy در 3 سال قبل

عموما عوامل مرتبط با اعتماد به نفس ریشه اصلی در بچگی و محیط رشد فرد داره که معمولا خانواده هستش. فاکتور هایی مانند میزان نظر خواهی از فرد، میزان رشد و جایگاه فردی و اجتماعی وی، درون گرا یا برون گرا بودن فرد و عواملی از این قبیل اعتماد به نفس فرد را تحت تاثیر قرار میدهند. برای سوال شما، پاسخی درج خواهم کرد. ــ محدثه حامدی نسب در 3 سال قبل

خانواده ام با من رفتار های خوبی داشته اند ــ sepehr nakhbafy در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک