جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

دستورات در سی شارپ


0
0
326

سلام من تا الان چندتایی پروژه سی شارپ نوشتم ولی متاسفانه کاربرد بعضی دستورات رو هنوز نمیدونم و نمیدونم در چه جایی از کدوم استفاده کنم.توی نت هم سرچ کردم ولی خیلی واضح توضیح ندادن

  • sqldataadapter
  • sql datareader
  • sqlcommand
  • sqldataset

برای مثال برای نمایش اطلاعات درgridview یه کد از Sqlcommand استفاده میکنن بعضیا از sqldataadapter استفاده میکنن واقعا گیج شدم کاربرد هرکدوم کجاس و کجا استفاده میشه. اگه توضیح بدید ممنون میشم

تکنولوژی برنامه-نویسی
ویرایش شده در 2 سال قبل حسین سیفی
11k امتیاز
سوال شده در حسین سیفی
225 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

0

از آخر اگر بخوام توضیح بدم خدمتتون

  • sql dataset که میشه حجمی از دیتا (اطلاعات) که در ساختار sql هست. یعنی دیتایی که بشه اکسپورت و ایمپورتش کرد در دیتابیس های sql بیس.

  • sql command هم خب به کامندهای sql میگن. مثلا use db_name; یا show databases; یا select * from tb_name.

  • sqldatareader در واقع به ساختاری میگن که خیلی خوب بهینه شده برای جستجو کردن در بین دیتا (نه برای نوشتن در دیتا). یعنی شما با استفاده از شی های SqlDataReader میتونید خیلی خوب و بهینه دیتای مد نظرتون رو بخونید.

  • sqldataadapter هم یک بخشی هست از دیتا پرووایدر ADO.NET که توی نیم‌اسپیس System. Data. SqlClient قرار داره. برای اطلاعات بیشتر راجع به تفاوت sqldataadapter و sqldatareader لطفا اینجا رو مطالعه کنید.
جواب داده شده در سعید مرادی
1747 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک