جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
لطفا از کمپین بشین خونه؛ پول دربیار دیدن فرمایید.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چطور فایل ورد رو که طی انتقال به فلش ناپدید شده، رو برگردونیم؟


0
0
34

سلام من امروز از سر بدشانسی و بی‌فکری ۵، ۶ تا فایل ورد رو مستقیم از داخل لپ‌تاپ کات کردم و در فلشم پست کردم و عمل با موفقیت انجام شد. اما حالا نه فایل‌ها در فلش هستند و نه در کامپیوتر، راهی وجود داره که بشه فایل‌ها رو بازگردوند؟ لطفاراهنمایی کنید باید امشب تحویل می‌دادمشون.

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در سارینا عمادی
487 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

2

آیا حجمی رو در فلش اشغال کرده؟اگه بله وارد فلش بشید از نوار بالای پنجره toolsرو انتخاب کنید و وارد ویو بشید و گزینه ی نمایش فایل های پنهان رو انتخاب کنید.(اگر نتو انستید گزینه های بالا را پیدا کنید پیام دهید تا به صورت تصویری توضیح دهم)

ویرایش شده در 20 روز قبل
جواب داده شده در محمدامین کریم زاده


سلام ممنون اما تو قسمت فایل‌های پنهان هم متاسفانه فایل‌ها نیست ــ سارینا عمادی در 20 روز قبل

خب این یعنی فلش شما آلوده به یک ویروس ورم(worm) هست و باید اونو فرمت و ویروسو پاک کنید. ــ محمدامین کریم زاده در 20 روز قبل
1
درست شد نه فکر نکنم ویروسی باشه اما چون ویندوز داخلش ریخته بودم، بهم فایلا رو نشون نمی‌داد و نباید ازش به عنوان فلش استفاده می‌کردم. در نهایت با برنامه ریکاوری خداروشکر برگشت ــ سارینا عمادی در 20 روز قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک