جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
لطفا از کمپین بشین خونه؛ پول دربیار دیدن فرمایید.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

سهام گیوار


1
0
20

باسلام من یک سهام دار هستم با توجه به قانون تجارت طبق کدام ماده شرکتی میتواندافزایش سرمایه بدهدوبعدلفظی اعلام ورشکستگی کندوهیچ گونه مدرک محاکمه پسندی اراعه ندهد؟؟؟؟

لام تا کام شرکت-کارگزاری
سوال شده در اسماعیل حاج شمسائی


چند درصد از سهام شرکت مذکور را مالک هستید؟ همچنین عضو هیئت مدیره شرکت هستید؟ این گونه موارد کاملا مبتنی هست بر مدل قرارداد عقد شده بین شما و شرکت. اگر نسخه ای از قرارداد فی ما بین دارید لطفا به اشتراک بگذارید ــ باران عزیزالسادات در 5 روز قبل

@باران.عزیزالسادات طبق عنوان سوال ایشون، فکر میکنم منظورشون حذف سهام شرکتهای صنعتی تولیدی گیوار هست که چند وقت کذشته اتفاق افتاده .. و منظورشون از «یک سهام دار هستم» این نیست که بخشی از سهام یک شرکت خصوصی رو مالک هستن. ــ سعید مرادی در 4 روز قبل

دوست عزیز هیچ قانونی دال بر مجاز بودن اعلام ورشکستگی بدون ارائه مدرک وجود نداره. اینکه بدون هماهنگی با شما افزایش سرمایه دادن میتونه بدون مشکل باشه طبق مفاد قراردادی که با شما امضا کردن، ولی برای ورشکستگیشون موظف به ارائه مدرک موثق هستن به شما و در غیر این صورت شما میتونید شکایت خودتون رو ثبت کنید. ــ سعید مرادی در 4 روز قبل

باسلام حالا ما چه مراحلی را انجام دهیم که به حق قانونی خویش برسیم؟ ــ اسماعیل حاج شمسائی در 2 روز قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک