جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
هزینه های توسعه و نگهداری لام تا کام ماهانه مبلغ 2 میلیون تومان می باشد. لطفا در صورت امکان، با حمایت نقدی خود در زنده ماندن لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

موسیقی خوب


0
0
116

مدتی پیش با یکی دوستام در مورد موسیقی حرف میزدم و درمورده این حرف میزدیم که گوش دادن به مسیقی خوب چقدر اهمیت داره, این سوال مطرح شد که چه استانداردی وجود داره که ی موسیقی رو خوب بدونیم و یه موسیقی رو بد؟

میخواستم از شما بپرسم که موسیقی خوب به چه موسیقی میشه گفت, این هم درنظر بگیریم که امروز خیلی از آهنگ هایی که ساخته میشه فقط برای معروف شدن و درآمد هست و آنچنان سختی در پروسه ساختش کشیده نشده مثله قطعات موسیقی سنتی و فلک اصیل ایرانی و حتا موسیقی های دیگر سبک ها مثله پاپ.

خیلی خوشحال میشم که نظاره شما رو هم بدونم.

فرهنگی موسیقی
سوال شده در Ali Khateri
1 امتیاز


از نظر من موسیقی یک مقوله کاملا وابسته به سلیقه هست. ما موسیقی های فاخری داشتیم در مدل های مختلف، از آهنگ های رپ گرفته تا پاپ، کلاسیک، متال و ..! پس الزاما نمیشه گفت یک یا چند مدل مشخص از موسیقی صرفا خوب هستن. بله امروزه شاهد بیشمار موسیقی هستیم که اغلب کامپیوتری و بدون نُت های گوش نوازی ساخته میشن، ولی به صورت کلی، خیلی شاخصه ی مشخصی برای تشخیص موسیقی خوب از بد تعریف نشده. ــ سعید غلامی در 4 ماه قبل

فکر میکنم منظور شما از «موسیقی خوب» یک موسیقی قدرتمند هست. چرا که یک موسیقی خوب چیزیه که فکر شما رو متوجه خودش میکنه و شما رو با ریتم خودش همراه میکنه و به اصطلاح شما رو به بازی خودش میکشونه. ولی فکر میکنم منظورم شما اینه که چه استانداردی وجود داره که یک موسیقی رو قدرتمند بدونیم، درسته؟ قدرتمند (یا حتی فاخر) بودن یک موسیقی پارامتر های زیادی داره، مثلا تعداد سازهایی که درش هست، تکراری نبودن ریتمش، شعرش (در صورتی که خواننده داره) و .. ــ مریم نادري در 4 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

1

موسیقی رو نمیشه به خوب و بد تقسیم کرد اونی که تو دوست نداری یکی دیگه دوستش داره پس نمیشه دسته بندی استانداردی داشت و مثلا بگیم این سیبای خوب رو در سبد چیدیم و گندیده ها رو دور ریختیم حت متخصصین موسیقی هم نگاهی متفاوت از هم دارن

جواب داده شده در علی کشاورز
13 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک