جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.

×
×
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

ویژگی های یک استارت آپ خوب چیست؟


0
0
1644

با سلام می خواستم بدونم که ویژگی های یک استارت اپ خوب چیست با ترتیب اولویت ؟ باتشکر

اقتصادی طرح-کسب-و-کار کسب-و-کار
سوال شده در سعید مرادی
1933 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

3 جواب

2

ببیند با یک بررسی اجمالی به استارت های موفق حال حاضر جهان، میشه یک سری پارامتر ارزیابی استارت آپ های موفق رو استخراج کرد. به طور کلی استارت آپ هایی که در مرحله ایده چندین بار تحلیل و بررسی شده اند و اصطلاحه پخته شده اند و به همین نسبت یک مسیر راه و برنامه مشخصی دارند، اغلب سرانجام خوب و موفقی دارند.

ویژگی های یک استارت آپ خوب و موفق؛ خلاصه شده در 5 مورد:

- تیم

اولین و مهمترین ویژگی یک استارت آپ موفق، وجود یک تیمیست که تک تک اعضای آن سر جای درستی نشسته اند. تیم مهمترین ویژگی یک استارت آپ یا پروژه می باشد. یک تیم موفق معمولا اعضایی با ماندگاری بالا و رضایت شغلی قابل قبولی دارد. پس اگر ایده ای در ذهن دارید، در اولین مرحله باید به تیم سازی بپردازید و حداقل تیم خود را تشکیل دهید. دقت کنید که یک تیم متشکل از حداقل 2 عضو می باشد.

توضیح تصویر

- سرمایه گذار

سرمایه گذار یا اسپانسر از دیگر پارامترهایی است که یک موفق یک استارت آپ را تضمین می کند. در بیشتر استارت آپ ها، یک حداقل سرمایه ای برای هزینه های ورود به بازار و انگیزه دادن به تیم نیاز است.

جذب یک سرمایه گذار یکی از وظایف مدیر عامل پروژه می باشد که معمولا یک مدیر عامل پس از محاسبه هزینه های استارت آپ (مکان، هزینه های خدمات و سرویس ها، هزینه های پشتیبانی و نگهداری، نیروی انسانی و منابع مورد نیاز) اقدام به تشریح پروژه یا استارت آپ خود به یک سرمایه گذار می کند؛

توضیح تصویر

- استراتژی رشد

یک ایده و یک تیم به تنهایی قادر به رشد و به ثمر رسیدن یک استارت آپ نخواهند شد. آنها نیازمند یک برنامه جهت هدایت مسیر پروژه و ادامه حیات دارند. دستور کاری مشخص به پروژه سرعت و نظر می بخشد. پروژه های موفق از پیش برنامه طولانی مدت مسیر و روند رو به رشد خود را بررسی و مشخص می کنند. طراحی استراتژی یک پروژه نیز از مهمترین ویژگی های پروژه می باشد که در بیشتر مواقع برای سرمایه گذار نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

توضیح تصویر

- محصول

ممکن است که شما یک ایده خیلی خوب و ارزشمند در ذهن خود داشته باشید، و به تبع یک تیم خیلی قوی برای راه اندازی و پیاده سازی ایده ی خود جمع آوری کنید؛ ولی چیزی که شما را در دنیای بیرون معرفی می کند، محصولیست که شما به بازار عرضه می کنید.

ارائه یه محصول خوب، با کاربری مناسب و مرتبط با موضوع یکی از ویژگی هاییست که شرکت ها و استارت آپ های بزرگ را به اینجا رساند است. پس با مقایسه محصول خود و رفع ایرادات فعلی محصولات و رقبای فعلی خود، به ساختن یک محصول خوب و کاربردی اقدام کنید.

توضیح تصویر

- بازاریابی

بازاریابی یکی از مهمترین عوامل ایجاد برنگ آگاهی و روش های عرضه محصول خود به دنیای بازار می باشد. در پیدا کردن روش های مناسب عرضه محصول خود و راهکار های درست ورود به بازار، اقدام به ورودی محکم و مشخص به بازار را داشته باشید.

توضیح تصویر

ویرایش شده در 5 سال قبل محمد محمدی
755 امتیاز
جواب داده شده در محمد امینی
174 امتیاز

1
مرسی خیلی جامع و با تصویر توضیح دادید توی ذهنم موندن موارد مهمش ــ سعید مرادی در 5 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


1

ببینید برای هر استارت آپی تیم حرف اولو می زنه. نایب رییس کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران گفته:

«برای تشکیل یک استارت آپ باید در درجه اول یک تیم قوی داشته باشید؛ یک گروه توانمند که بخواهند یک ایده را به ثمر برساند.»

همچنین ایشون به سخنانشون اضافه کردند که:

«باید افراد یک تیم از نظر روانشناسی، نوع کارکرد و خلق و خو با هم هماهنگ باشند؛باز هم تاکید می کنم که هرگز معنای این هماهنگی، مثل هم بودن نیست بلکه یک تیم باید افراد متفاوتی را در خود جای دهد.»

پس در اولین گام از نظر من باید نتورکینگ کنید و تیم خودتون رو ببندید. یک استارت آپ خود در واقع نمود یک تیم خوب هستش. همان تیم میتونه هر استارت آپی رو لانچ کنه و خیلی هم خود به ثمر برسونه. شما اگه تمایل به راه اندازی استارت آپی دارید باید یک تیم خوب پیدا کنید و بسازید. بعد از اون به راحتی هر ایده ای رو که انتخاب کنید می ترکونه.

در مرحله دوم پشتکار هم خیلی مهمه. یک استارت آپ ممکنه چندین بار به تنگا برسه و احساس خستگیش رو شما احساس کنید ولی نباید کمر خم کنید چرا که دقیقا یکی از ویژگی های تیم های موفق در استارت آپ ها «پشتکار» و «تغییر رویه در مواجهه با مشکل» هستش. این انعطاف و انتظار رو به تیمتون بگید که بدونن احتمال مواجعه با مشکلات زیادی در راستای رسیدن به هدفتون وجود داره و نباید باعث بشن که شما از کارتون دست بکشید.

جواب داده شده در سعید غلامی
860 امتیاز


دقيقا باهاتون موافقم، تيم از جمله مهمترين ويژگي هاي يك استارت اپ موفق هست و اگه درست و بهينه مديريت بشه هر جور استارت اپي رو ميشه باهاش بالا اورد و رشد داد ــ مریم نادري در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


-1

با ثبت نام در سایت انجام میدم و پونیشا می توانید با کارفرمایان ارتباط برقرار کنید و با پیشنهاد قبول سفارش آنها، شروع به کار کنید. همچنین می توانید با انواع کسب و کار اینترنتی در این مقاله از خبرگزاریآنا آششنا بشید.

جواب داده شده در Gasiweb Com
1 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


داپ اَپ اولین پلتفرم کش‌بک در ایران
اگه میخوای از خریدهایی که میکنی، پاداش نقدی دریافت کنی داپ اَپ رو نصب کن.

تبلیغات تصویری


کپی