جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
لطفا از کمپین بشین خونه؛ پول دربیار دیدن فرمایید.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

عوض شدن دو آی فریم با یک لینک


0
0
37

سلام به همه من میخوام با کلیک بر روی یک لینک دوتگ آی فریم برام باز بشه هر کدوم از یه کد اچ تی ام ال ، مثل تصویر زیر مثلا روی غذای اول که کلیک کردم از یه صفحه نحوه پختش بیاد و از یه صفحه دیگه عکساش و برای بقیه تصاویر هم به همین ترتیب توضیح تصویر

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در امیرحمزه باقری
387 امتیاز


امکان استفاده از جاوااسکریپت (یا jQuery) رو دارید؟ ــ سعید مرادی در 26 روز قبل

نه متاسفانه ، صرفا میخوام با اچ تی ام ال باشه ــ امیرحمزه باقری در 26 روز قبل
1
متاسفانه باید عرض کنم که با HTML صرفا نمیشه همچین چیزی رو پیاده کرد ، مگه اینکه اون 2 تا صفحه توی یک صفحه توسط تگ iframe کنار هم قرار گرفته باشند. ولی در هر صورت، با کلیک بر روی یک لینک (با HTML خالص) امکان باز کردن 2 لینک (صفحه) مختلف نیست. ــ سعید مرادی در 26 روز قبل

با استفاده از بوکمارک هم نمیشه ؟ ــ امیرحمزه باقری در 26 روز قبل
1
بوک مارک های اچ تی ام ال رو میفرمایید؟ نه مطلقا ارتباطی به این چیزی که شما میخواید نداره. اون کارش اینه که بعد از کلیک کردن روی یک لینک، اگر اون لینک anchor داشته باشه، بعد از باز شدن صفحه، به یک بخشی که مشخص شده خود به خود اسکرول میشه. همین. ــ سجاد شفی زاده در 26 روز قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک