جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
لطفا در صورت امکان، با حمایت نقدی خود در زنده ماندن لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

تخفیف دادن در برنامه نویسی


1
0
54

سلام من یه کد میخوام بنویسم و میخوام بگم اگر مجموع خرید کاربر بیشتر از 200 شد بهش 15 درصد تخفیف بده ، چه طوری باید این کار رو انجام بدم . با زبان سی دارم برنامه رو مینویسیم

تکنولوژی برنامه-نویسی
سوال شده در امیرحمزه باقری
409 امتیاز


این سوال جاش اینجا نیست! یک پروژه تعریف کردی رسما :-) .. پیاده سازی این ماژول به خیلی پارامترهای پروژه وابسته هست؛ اینکه سبد خرید چه مدلی تعریف شده توی محصول، همچنین مدل discount (یا همون تخفیف) با چه ساختاری پیاده سازی شده. همچنین از چه دیتابیسی استفاده شده و اون دیتابیس چه جداولی داره! با این حجم از دیتای کمی که به اشتراک گذاشتی (نه کدی، نه ساختاری، نه ذکر اروری، نه مثالی، نه اسکرین شاتی و ..) بهترین جوابی که میتونم بدم اینه: if (basketSize > 200) { basketSize = 15 / basketSize * 100 } ــ سجاد شفی زاده در 2 ماه قبل

اشتباه متوجه شدید من فرمول محاسبه تخفیف رو میخواستم فقط همین ، پروژه و چیز دیگه ایی نبوده ــ امیرحمزه باقری در 2 ماه قبل
2
منظورت رو دقیقا از «فرمول محاسبه تخفیف» متوجه نمیشم .. طبیعتا باید 15 رو تقسیم بر مبلغ کل خرید (اگه از 200 تمن بیشتر بود) بکنی و در 100 ضرب کنی که مبلغ مورد تخفیف محاسبه بشه .. بعد از اون باید مبلغ محاسبه شده رو از مبلغ کل کم کنی تا مبلغ خالص پرداختی مشتری محاسبه بشه. شایان ذکره که همچین مواقع، یک سقفی هم برای مبلغ تخفیف داده شده میزارن که از یه حدی بیشتر نشه. ــ سجاد شفی زاده در 2 ماه قبل

ممنون منم دقیقا منظورم همین محاسبه بود ــ امیرحمزه باقری در 2 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده

مسدود - این سوال توسط سجاد شفی زاده به علت «محتوای حوزه نامشخص» در 2 ماه قبل بسته شده است، حمایت از آن و همچنین درج پاسخ جدید برای این سوال امکان پذیر نمی باشد. گزارش بسته شدن سوال بدون دلیل موجه و درخواست بررسی توسط مدیر

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک