جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات شما کاربر محترم لام تا کام؛ با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

تا حالا بک لینک گرفتین برا سایتتون؟ از کدوم سایتا؟ تاثیر داشته؟


0
0
76

سلام دوستان میخوام رو کلمات خرید کفش مردانه و لباس راحتی زنانه کار کنم از کدوم سایت بک لینک بگیرم خوبه؟ یا اینکه خودمم میتونم با لینک سازی بیارم بالا؟ ممنون میشم تجربه خودتونو به اشتراک بذارین

تکنولوژی سئو
سوال شده در Ali Taran
1 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

3 جواب

-1

بک لینکهاتون رو حتی الامکان با انکرتکست های مرتبط در فروم ها، سایتهای پرسش و پاسخ، شبکه های اجتماعی، سایتهای درج آگهی و وبلاگهاتون ایجاد کنید. اگر تمایل داشتید میتونید طراحی و سئوی سایت خودتون رو به تیم ما بسپارید.

جواب داده شده در ناشناس
N امتیاز


لطفا فضاهای پرسش و پاسخ تخصصی رو به تبلیغات آلوده نکنید .. ــ هانیه پورزنگنه در 2 ساعت قبل

500 کاراکتر باقی مانده


2

سوالتون کاملا بستگی به وضعیت سایت تون داره. بک لینک گرفتن (فقط در سایتهای مرتبط با موضوع کاری وبسایت تون) زمانی توصیه میشه که حداقل 6 ماه وبسایت تون فعال باشه (انتشار مقالات و فعالیت در شبکه های اجتماعی)

جواب داده شده در سعید لطفی
21 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


3

پیشنهاد می‌کنم بک لینک خریداری نکنید و خودتون به شکل اصولی روی بک‌لینک سایتتون کار کنید

جواب داده شده در سارینا عمادی
527 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک