جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

خالی شدن یکدفعه شارژ باتری لپ تاپ


1
0
131

سلام و خسته نباشید من لپتاپ ایسوس ویندوز 10 دارم تا الان سه بار شده که یهو شارژ خالی کنه دفعه اول اومدم یه فایلی رو توusb بریزم تا زدم pasteیهو شارژش شد۱۹درصد -دفعه دوم زدم روشن شه چراغ قرمزش چشمک میزد تا روشن شد صفحش خاموش شد -دفعه سوم داشت خاموش میشد صفحه ش هم خاموش شده بود یهو چراغ قرمزش چشمک زد میشه لطفا بگین مشکل از کجاست

سایر ویندوز
سوال شده در Sajad Naseri
38 امتیاز


به نظر میرسه که باتری لپتاپتون خراب شده و شارژ نگه نمیداره. توی ریپورت هایی که خود ویندوز از باطری میده آیا Recent usage رو چک کردید ببینید وضعیتش به چه شکلی هست؟ کلا باتری های لیتیومی اینطورین که وقتی Circle هاشون به اتمام میرسن دیگه خیلی کنترل و مدیریت شارژ رو به درستی انجام نمیدن و مثلا یهو از 90 درصد شارژ میرسن به 20 درصد شارژ .. بدون هیچ منطقی. ــ سروش قادری نسب در 3 ماه قبل

بنده سوال شما رو به دلیل تکراری بودن بستم، لطفا اگر هنوز به پاسختون نرسیدید، سوال قبلیتون رو ویرایش کنید و جزئیات بیشتری بهش اضافه کنید. قطعا متخصصین مربوطه همونجا براتون پاسخ درج خواهند کرد. ــ سجاد شفی زاده در 3 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده

مسدود - این سوال توسط سجاد شفی زاده به علت «محتوای تکراری به این آدرس» در 3 ماه قبل بسته شده است، حمایت از آن و همچنین درج پاسخ جدید برای این سوال امکان پذیر نمی باشد. گزارش بسته شدن سوال بدون دلیل موجه و درخواست بررسی توسط مدیر

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک