جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

زود خالی شدن باتری لپ تاپ


1
0
476

با سلام من یک لپ تاب ایسوس خریدم روی آیکون ویندوز باتری کامله ولی وقتی که دستگاه از برق کشیده میشه خاموش میشه

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در میثم شبانی
6 امتیاز


مطمین هستید که باتری در سر راه جریان برق سیستم قرار گرفته؟ توی یک سری از لپتاپ ها من دیدم که باطری رو از مسیر جریان برق خارج میکنن به صورت پیش فرض که زمانی که به برق وصل هست باتری لپتاپ درگیر نشه و از عمرش کم نشه. بعد فکر میکنم باید با تنظیمات نرم افزاری (توی ویندوز) بگید که میخواید باتری هم بیاد تو بازی و خود به خود وقتی برق قطع شد سوئیچ بشه روی باتری. ــ سعید مرادی در 2 سال قبل

لطف میکنید بفرمایید که مدل لپتاپتون چی هست و از چه سیستم عاملی (دقیقا چه ورژنی) دارید استفاده میکنید؟ همچنین این امکان براتون مقدور نیست که باتری لپتاپتون رو جدا تست کنید؟ با یک آمپرسنج ساده هم میتونید این کار رو انجام بدید و ببینید آمپر میده یا نه .. اصن قابل جدا شدن هست باتری لپتاپتون؟ ــ سروش قادری نسب در 2 سال قبل

پیشنهاد میکنم که این مقاله با عنوان Laptop Turns Off When Unplugged و همچنین این مقاله با عنوان Windows laptop turns off when unplugged رو حتما مطالعه کنی؛ چرا که دقیقا راه حل هایی برای بررسی و حل مشکلی که تو هم باهاش مواجه شدی ارائه کردن. ــ سجاد شفی زاده در 2 سال قبل

اگر که مطمئن هستین باطری به درستی جای گرفته است پیشنهاد میکنم به نمایندگی برای بررسی دقیق تر مراجعه کنید ــ فرید صالحی در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک