جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

نحوه استفاده از عسل طبیعی برای تسکین آفت دهان چگونه است؟


0
0
134

هزاران سال است که ما در مورد زخم های آفتی دردناک، که معمولا به عنوان زخم های شانکر نامیده می شود، می دانیم. "آنها شایع ترین ضایعه مخاط دهان هستند.هر چند درمان قطعی برای درمان آفت دهان وجود ندارد اما روش‌های خانگی زیادی برای تسریع در بهبودی زخم، کاهش التهاب و درد و ناراحتی ناشی از آن وجود دارد که از جمله میتوان به استفاده از سرکه سیب، شستشو با محلول آب و نمک، چای سیاه، یخ، جوش شیرین، روغن نارگیل و ... اشاره کرد. عسل یکی از موثرترین روش درمان خانگی آفت دهان به دلیل وجود خاصیت ضدالتهابی و ضد باکتریایی آن است از زمان‌های بسیار قدیم، عسل دارای خواص درمانی شناخته شده برای التیام و تسکین زخم های دهان به دلیل خواص ضد التهابی میباشد که تأثیر زیادی در کاهش درد، اندازه و قرمزی آفت‌‌ها دارد عسل همچنین به رشد بافت‌هایی که نقش حیاتی درسرعت بخشیدن به روند بهبود زخم ها دارند کمک شایانی می کند. برای درمان آفت دهان باعسل طبیعی و خام مقداری ازعسل را با قاشق به محل زخم بزنید سعی کنید روزانه حداقل 4 بار این کار را انجام دهید.

پزشکی درمان
سوال شده در میلاد اظهر
1 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

مسدود - این سوال توسط سجاد شفی زاده به علت «محتوای تبلیغاتی» در 2 ماه قبل بسته شده است، حمایت از آن و همچنین درج پاسخ جدید برای این سوال امکان پذیر نمی باشد. گزارش بسته شدن سوال بدون دلیل موجه و درخواست بررسی توسط مدیر

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک