جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.

×
×
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

ارور لباسشویی ال جی


1
0
567

من داشتم با لباسشویی ال جی کار میکردم، یهو ارور OE اومد. باید چیکار کنم؟؟

سایر اطلاعات-عمومی
سوال شده در ناشناس
Wow!!! امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

0

این سایت مقالات مختلفی راجع به ارورهای مختلف ماشین لباسشویی ها داره فکر کنم به کارتون بیاد. https://sorenaserviceco.com/

جواب داده شده در Narges Seyedin
11 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


1

طبق وب سایت رسمی ال جی، در پاسخ به سوال «displaying the OE error »، گفته:

خطای OE اساساً به این معنی است که آب از ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود.

از اونجایی که در صورت گرفتگی فیلتر پمپ تخلیه، ماشین لباسشویی شما نمی تونه تخلیه بشه، برای جلوگیری از این موضوع، تمیز کردن منظم اون ضروری هست. چیزی که باقی میمونه در داخل فیلتر میتونه انباشت شده باشه. یا شایدم علت پیچ خوردگی یا گرفتگی شلنگ تخلیه باشه.

به عنوان راه حل پیشنهادی، تمام لباس ها رو از ماشین لباشویی خارج کنید، درب ماشین لباسشویی رو ببندید و دکمه Tub Clean رو بزنید، و مادامی که کارش تموم نشده شما پیام TCL رو میبینید. وقتی برنامه تمیز کردن وان ماشین لباشویی تموم شد، درب ماشین لباسشویی رو برای تهویه و خشک کردن داخل ماشین لباسشویی برای دقایقی باز بگذارید.

جواب داده شده در سروش قادری نسب
788 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


داپ اَپ اولین پلتفرم کش‌بک در ایران
اگه میخوای از خریدهایی که میکنی، پاداش نقدی دریافت کنی داپ اَپ رو نصب کن.

تبلیغات تصویری