جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.

×
×
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

حرف نون و آب نمیشه به انگلیسی


0
0
232

اصطلاح ((حرف نون و آب نمیشه)) به انگلیسی چی میشه؟

زبان شناسی انگلیسی
سوال شده در پوریا  کوه زارع
35.9k امتیاز


اصطلاح "those things won’t pay the rent" معنی مشابهی داره با چیزی که شما میخواید و فکر میکنم میتونید ازش استفاده بکنید به عنوان «نون و آب نمیشه». البته به contextی هم که میخواید ازش استفاده بکنید ربط داره که بخوره به جمله ــ سروش قادری نسب در 6 ماه قبل

دقیقا. کاملا درسته. ممنون. ــ پوریا کوه زارع در 6 ماه قبل
1
جواباتون رو تو قسمت ((جواب شما)) بزارید که بتونیم upvote بهش بدیم. ــ پوریا کوه زارع در 6 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

1

برای بیان اصطلاح «این نون و آب نمیشه» به زبان انگلیسی، میتونید از عبارت زیر استفاده کنید:

Those things won’t pay the rent

ترجمش به صورت تحت الفظی میشه «اون چیزها کرایه رو پرداخت نخواهند کرد» ولی در اصطلاح میشه همون «نون و آب نشدن»

جواب داده شده در سروش قادری نسب
788 امتیاز


عالی. مرسی.👍👍👍👍 کاملا درسته ــ پوریا کوه زارع در 6 ماه قبل

ممنون میشم اگر جواب سوالتون رو گرفتید تیک تایید جوابم رو بزنید، برام ارش داره تعداد جواب های تایید شده ام ــ سروش قادری نسب در 6 ماه قبل

یه اصطلاح دیگه هم من اضافه میکنم که شبیه واسه شماست و معنی ((حرف نون و آب نمیشه)) میده. Talk doesn't cook rice! ــ پوریا کوه زارع در 6 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


داپ اَپ اولین پلتفرم کش‌بک در ایران
اگه میخوای از خریدهایی که میکنی، پاداش نقدی دریافت کنی داپ اَپ رو نصب کن.

تبلیغات تصویری