جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
درگذشت تلخ و جانسوز مهسا امینی را به تمام مردم ایران تسلیت عرض میکنیم؛ امید داریم که من بعد شاهد این قسم وقایع تلخ و ناگوار در کشور عزیزمان ایران نباشیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چی کار کنم که برخورد اطرافیانم کمتر برام اهمیت داشته باشه؟


1
0
613

سلام

من دختر 17 ساله ای هستم که خیلی وقت ها ، بعضی از مواردی که برای دیگران پیشه پا افتاده و مهم نیست. برای من خیلی مهمه . و من بیش از حد به خاطر این اخلاقم زجر میکشم و حتی به گریه هم کارم میکشه ، این حس از کودکی با من همراه بوده. من به شدت حرف مردم برام اهمیت داره و از حرف های مردم زجر میکشم ، شاید برای بعضی ها این پیامم خنده دار باشه اما این موضوع برام تبدیل شده به یک مانع بزرگ و وسواس ، برای مثال من امروز به دلیل اینکه فرد مقابلم که پیرمرد هم بودن و یکی از فامیلامون ، رفتم تا احوالپرسی کنم و بهشون دست بدم ، اصلا اینکه دستم را جلو بردم کاملا غیر ارادی بود ، اون آقا به من دست نداد و منم سریع دستم را عقب کشیدم ،،،، حس بدی بهم دست داد و دیگه نمیتونستم روی پای خودم بایستم ، از بس خجالت کشیدم ،،،، الان هم حالم خیلی بده.

مورد دیگه اینه که من پدرم فوت شده ، و توی مدرسه میترسم که بابت این موضوع صحبت کنم ، اگر در جمعی دوستانم در مورد پدر هاشون صحبت میکنند ، من سریع دور میشم ، حتی خیلی از دوستانم نمیدونند که من پدرم فوت شده و همش میگم اگه یه روزی بفهمند چه اتفاقی میوفته؟ .... باور کنید که خیلی سختمه ، اینقدر که فقط خدارو صدا میزنم تا یکم آرامش بهم بده لطفا لطفا پاسخ منو بدید

پزشکی روانشناسی
سوال شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

1

سلام. من هم دخترم و حس الانتو کاملا درک میکنم چون این حالت مقتضی سن دختراس پس نگرانش نباش به مرور زمان حل میشه. اما برای اینکه نسبت به حرف و رفتار و عکس العمل بقیه حساس نباشی، همیشه رو کاری که میخوای انجام بدی فک کن و معقولانه ترین حرکتو انجام بده اینطوری مطمئن هستی کاری که انجام دادی هیچ اشکالی نداشته پس حرف و نظر بقیه هم اهمیت خاصی پیدا نمیکنه چون میدونی اشتباهی نکردی. نبود پدرت رو تسلیت میگم و خدا رحمتشون کنه اما نبود پدرت باعث نشده چیزی از ارزش های شخصیتی شما کم بشه پس دلیلی برا خجالت یا فرار نداری عمر ادما دست خداست و مرگ هم حق طبیعی همه هست چیزی نیست که بخاطرش سرزنش بشی. در اخر انشالله که که اعتماد به نفست بالاتر بره و شخصیت قشنگتو به بقیه اثبات کنی و حالت انزوا به خودت نگیری. شما باید یک خانم موفق و مستقل برای جامعت بشی. امیدوارم این روز هرچه زودتر برسه. :)

جواب داده شده در مبینا صالحی نیا
239 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک