جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
درگذشت تلخ و جانسوز مهسا امینی را به تمام مردم ایران تسلیت عرض میکنیم؛ امید داریم که من بعد شاهد این قسم وقایع تلخ و ناگوار در کشور عزیزمان ایران نباشیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

برای مقابله باسنگ کلیه چکار..؟


0
0
586

برای مقابله باسنگ کلیه چکار باید کرد احتیاج به دارو می باشد من 5عدد سنگ دارم برای دفعش چکار کنم؟

پزشکی پزشکی
سوال شده در سعید مرادی
1848 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

4

سلام.طناب زدن و مصرف مایعات توصیه میشه. دمنوش بلوبری و کرنبری هم خوبه اما باید با دستور پزشک مصرف بشه ،ممکن برای شما منع مصرف داشته باشه.اگر از دارو خاصی استفاده میکنین و یا تپش قلب و...دارید از این دمنوش استفاده نکنید.

جواب داده شده در i zanloo
281 امتیاز


خیلی ممنونم، اتفاقا طناب زدن رو پزشک خودمم هم بهم پیشنهاد کرد و یه مدت هستش که دارم انجام میدم ــ سعید مرادی در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


3

سنگ هاي ادراري تنها در 5 درصد موارد زمينه ارثي دارند و بيشتر به نوع تغذيه، ورزش و رژيم غذايي فرد مرتبط است، در افراد كم تحرك احتمال رسوب سنگ در كليه ها بيشتر است، افرادي كه در رژيم غذايي خود گوشت و مركبات زيادي مصرف مي كنند يا افرادي كه مايعات و ميوه كمتري مصرف مي كنندو نمك بيشتري مصرف مي كنند بيشتر از افراد ديگر مستعد ابتلا به تشكيل سنگ هستند.

جواب داده شده در Ali reza
65 امتیاز

1
خب توضیحی که شما دادید کلی بود برای افرادی که امکان و احتمال بیشتری به مبتلا شدن به سنگ کلیه دارن میشه لطفا بفرمایید چطور میشه باهاش مقابله کرد؟ همونطور که میدونید خیلی درد زیادی داره بطوری که پزشکا با درد زایمان خانم ها مقایسش می کنن و وقتی سنگ تکون می خوره اصن آدم میخواد بمیره چی کار باید کرد اون موقع ها؟ ــ سعید مرادی در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک