جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
ممنون میشیم نظر خودتون رو راجع به طرح «صیانت از فضای مجازی» به عنوان پاسخ به این سوال با ما به اشتراک بگذارید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

با شوهری که اعتیاد دارد و با داشتن دو فرزند چه کنم ؟


0
0
455

سلام خوبین خسته نباشید ، من33 سالمه و 8 ساله ازدواج کردم همسرم از همون اول ازدواجمون به زور برای پاگشاد باهام می اومد ، رفیق باز بود باهاش راه اومدم گفتم بچه دارشیم درست میشه بعد یه سال خدا به ما یه پسر معلول داد شوهرم روز به روز بدتر شد هرجا می رفت دوروز کار میکرد و می اومد بیرون فقط بهم دروغ می گفت کارش شده بود دروغ گفتن صبح تا شب می رفت بیرون میگفت فلان جا کار میکنم اما همش دروغ بود هیچ جا کار نمیکرد ،

به هرکی می رسید پول قرض میکرد حتی پدرو مادرم و دایی م و برادرم و خواهرم و تک تک خونواده خودش پول قرض کرد ، همیشه باهاش دعوا و جر و بحث میکرد که تا کی می خوای کارنکنی و این و اون خرجمون رو بدن ، بعد سه سال خدا به ما یه پسر سالم دیگه داد ، بعد تولد پسر دومم فهمیدم شوهرم اعتیاد داره ، خودش اعتراف نکرد به خانوادش گفتم بردنش درمونش کردن و گفتن که پاک شده اما الان دوباره همون رفتارا و کارهای قبلیش رو تکرار میکنه بخاطر بچه هام تا الان باهاش زندگی کردم راهی جلو پام بزارید یا زندگیم درست شه یا خلاص شم ، دیگه خسته شدم ، ممنونم

پزشکی روابط-زناشویی روانشناسی
سوال شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

3 جواب

-1

آیا ازدواج ناموفق بهتر از خانواده از هم گسیخته است؟ ازدواج بی عشق همواره با احساس گناه، ناراحتی و ناامنی همراه است، اینگونه ازدواج ها توخالی و پوچ هستند و فقط به دلیل فشار های اجتماع یا فرزندان ادامه می یابند. ادامه زندگی بخاطر فرزند درست است؟ توضیح تصویر ازدواج ناموفق یا طلاق اگر ازدواج فقط بخاطر فرزندان تداوم پیدا کند، باعث قربانی شدن آن ها هم می شود. خانه ای که در آن ارزش های یکسانی وجود نداشته باشد باعث سردرگمی کودک می شود.

بسیاری از مردم بخاطر عقاید اشتباه و سنتی که طلاق را منع می کند زیر یک سقف زندگی می کنند و بعضی از خانم ها مشکلات و خشونت های رفتاری را بخاطر مسائل اقتصادی تحمل می کنند.

زندگی کردن با یک مرد بددهن، خشن و معتاد ممکن است سخت باشد، ولی پیدا کردن شغلی مناسب با درآمد متوسط می تواند برای فرد سخت تر به نظر بیاید. برای همین این خانم ها اغلب به بهانه مراقبت از فرزندانشان خود را قانع می کنند. منبع: ادامه ازدواج ناموفق یا طلاق

جواب داده شده در سارا نظری مقدم
104 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


0

لطفا به فایل صوتی زیر گوش دهید.

ویرایش شده در 1 سال قبل ناشناس
ناشناس
N امتیاز
جواب داده شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


2

دوست عزیز بزرگترین اشتباهه این تفکر که بچه بیاد درست میشه و شما اینکارو کردید و باز هم با وجود اینکه دیدین شرایط بدتر شده به بچه دیگه هم آوردین. از نظر من خودت سعی کن کار کنی و به منبع درآمد برای خودت درست کنی و زندگیتو جدا کنی و خودت بچه هاتو بزرگ کنی همسرت که کمکی تو زندگیت نمیکنه حداقل بارش روی دوشت نباشه. و حتما سعی کن قبل از هر تصمیم جدی به مشاور مراجعه کنی

جواب داده شده در ghazal rahmanifar
149 امتیاز


خب خانم ببینید کی به یک زن سن بالا که دیپلم هم حتی نگرفته کار میده واقعا توی شهر ما هیچ کاری که پولی بهم بدن نیست وگرنه بخدا انجام میدادم که دیگه این زندگی رو نکنم میگید چیکار کنم ؟ ــ ناشناس در 3 سال قبل
1
دیگه یعنی حتی خدمه گی یا کار در منزل هم نمیتونید بکنید؟ من مورد مثل شما و خیلی بدتر زیاد دیدم با خدمه گی تو بیمارستان ها یه زندگی خوب ساختن بدون دردسر شوهر. قطعا اگه دنبالش باشید پیدا میشه.حتی کارهای ساده آرایشگری ــ ghazal rahmanifar در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک